piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Gdzie lokować pieniądze?
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: Gdzie lokować pieniądze?
#20133
Gdzie lokować pieniądze? 8 lat(a) temu  
Witam, mam zaoszczędzone kilkanaście tysięcy złotych, zastanawiam się gdzie najlepiej byłoby to ulokować żeby czerpać jak największe zyski.. Od razu nasuwa mi się na myśl jakaś lokata, jak np. ta mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty/lokata-dla-nowych-klientow/mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty/lokata-dla-nowych-klientow/mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty/lokata-dla-nowych-klientow, ale problem z lokatą jest taki, że nie można podejmować pieniędzy w czasie jej trwania, a nie jestem pewna, czy przez okres trwania lokaty nie wydarzy się coś, gdzie nagle będzie potrzebna większa ilość gotówki. Istnieje jeszcze możliwość zainwestowania części pieniędzy na giełdzie, tak żeby nie stracić zbyt wiele, w przypadku niepowodzenia. Myślałam tutaj o krótkiej sprzedaży, żeby w razie czego można było szybko wyciągnąć pieniądze, studzi mnie jednak myśl, że pewnie znaczną cześć wypracowanego zysku musiałabym zostawić w biurze maklerskim, co sprawia, że bardziej się skłaniam ku produktom lokatopodobnym. Prośba do Was o polecenie jakiejś alternatywy dla w/w konta, no i sugestie co do inwestycji pieniędzy
JerryOn
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/29 10:13 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20137
Re: Gdzie lokować pieniądze? 8 lat(a) temu  
Jeżeli chcesz mieć możliwość wyciągania pieniędzy, to pozostaje jeszcze konto oszczędnościowe. Jest mniej oprocentowane niz lokata, ale skoro masz trzymać pieniądze "w skarpecie" to lepiej już coś oszczędzić
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...