poniedziałek, 06 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka?
#1324
Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
W jakim wieku dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka?
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1326
Re: Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Około 2 latek.
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1328
Re: Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Trzeba trochę pomagac w tym dziecku ale sadze że wiek w którym samo zacznie do tego do chodzic to okres od 2 do 3 lat.
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1332
Re: Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ważne żeby za szybko nie zmuszać dziecko bo potem będzie mu się źle to kojarzyło.
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1358
Re: Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
moja corcia ma nieco ponad 2 latka i ucieka mi przed nocnikiem gdzie pieprz rośnie a jak zrobi siusiu to mi dopiero mówi ze zrobiła - w pieluche oczywiscie
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2095
Re: Kiedy dziecko samo zacznie korzystać z nocniczka? 13 lat(a), 11 mies. temu  
świeżynka napisał:
Około 2 latek.

dlaczego ma się źle kojarzyć? moja córka ma prawie 11 miesięcy i sadzam ją na nocnik i bardzo jej sie to podoba
jola
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...