czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Ból w klatce piersiowej i duszności
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Ból w klatce piersiowej i duszności
#1369
Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
Ostatnio odczuwam dziwne pieczenie w klatce piersiowej a przy najmniejszym wysiłku robi mi się duszno. Obawiam się, że może to mieć związek z serce. Nigdy nie miałam takich problemów i z rodziny też nikt nie chorował na serce. Co może być tego przyczyną? Dodam, że jestem młodą osobą.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1370
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
No nie chcę Cię martwić, ale niestety to mi wygląda na problemy z sercem. Koniecznie zgłoś się do lekarza.
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1383
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
A kiedy ostatnio przechodziłaś jakieś badania. Dobrze było by zrobić chociaż badanie EKG.
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1400
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
ja poszłam z takimi objawami do lekarza pierwszego kontaktu to przepisala mi cos na zoładek, myslałam ze padne ze smiechu, ale dala mi tez skierowanie na specjalistyczne badanie, musze sprawdzic chyba mam w przyszlym tygodniu termin. W razie czego nie daj sie zbyc tylko popros o takie badania
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1404
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
To nie musi być wcale związane z serce ale możesz mieć np. Sarkoidozę, co przyczynia się do tworzenia ziarniniaków, które powoduję duszności. Ziarniaki tworzą się w płucach.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
bon prix Bon prix
Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce...
JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...