czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: helppp chyba mam pluskwy....
#13749
helppp chyba mam pluskwy.... 12 lat(a) temu  
Witajcie, pisze iz chcialabym zapytac o proade, szperalam po internecie i naczytalam sie roznych postow, wiec postanowilam sama zapytac o porade. Ostatnio przeprowadzilam sie na nowy flat, tzn wynajelam pokoj. Od jakiegos czasu stopniowo na calym ciele zaczely sie pojawiac jakies ugryzienia, myslalam ze moze mam uczulenie na cos, bo zmienilam ostatnio proszek do prania, ale nie sadze zeby to bylo przyczyna hmmm. Wysprzatalam pozadnie caly pokoj, doslownie wszedzie, posprawdzalam wszedzie gdzie sie tylko da, ale nic nie znalazlam zadnego robaka, bo olezanka w pracy mi powiedziala, ze byc moze na mieszkaniu sa pluskwy, bo to jest bardzo popularny problem w Londynie. Zaczelam szperac po internecie noi naczytalam sie chyba za duzo, bo popadam juz w paranoje. Nie widze zadnych robakow, a ugryzienia pojawiaja sie stopniowo. Bardzo prosze pomozcie, doradzcie co powinnam zrobic z tym fanetem, czy moge je jakos zwalczyc sama???
ankaa221
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14355
Re: helppp chyba mam pluskwy.... 11 lat(a), 10 mies. temu  
Może to jest jakieś inne uczulenie? najlepiej iść do lekarza i zapytać co to jest bo jak pluskiew nie widzisz w domu no to coś w tym jest nie tak dlatego najlepiej zapytać się lekarza czy to na pewno po ugryzieniach i wtedy będziesz wiedziała.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
Tłumacz Przysięgły UK (tłumacze)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...