piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Czy opalanie pomaga na trądzik?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Czy opalanie pomaga na trądzik?
#2290
Czy opalanie pomaga na trądzik? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Witam, mam pytanie, czy opalenizna pomaga walczyć z trądzikiem? Są na ten temat różne opinie głównie przeciw, a jakie są wasze doświadczenia. Ja męczę się z trądzikiem już 10 lat i wiem, że choć opalenizna tylko może ukrywać problem to jednak zawsze jest to jakieś rozwiązanie.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2299
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 13 lat(a), 10 mies. temu  
Pomaga ale tylko na chwilę, wysusza cerę i w efekcie potem jest gorzej niż było niestety.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2378
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 13 lat(a), 10 mies. temu  
A gdzie w Szkocji można się opalić w woli wyjaśnienia:P?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19441
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 9 mies. temu  
hej
tak slonce pomaga w wysuszaniu cery i pryszczy, ja ogolnie dopiero w tantym roku zaczelam wystawiac twarz na slonce, bo do tego czasu tego nie robilam bo niby nie wolno, ale w tamtym roku sama na wlasna reke zaczelam opalac twarz i uzywac tabletek www.dermi-suple.pl/ kiedyś po prostu obiły mi sie o uszy, zapamietalam nazwe i kupilam, i dzisiaj minal juz rok jak stosuje tabletki, opalam twarz i jest naprawde pieknie, nie mam juz pryszczy, twarz gladka, zostalo tylko kilka blizn, niestety.. takze ja uwazam swoja metode za skuteczna
korba12
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19524
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mam stare rozwiązanie: mydło siarkowe - wypali wszystko
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19539
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Tak właśnie niestety pomaga an krótko ale jestem tego przykładem, ze jak się opal;am to trądzik się wysusza.
Ogarek
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19610
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Opalanie pomaga a w GB można raczej liczyć na lampy UV. Tyle, że na trądzik trzeba spojrzeć nieco szerzej. Kup sobie w polskiej księgarni na wyspach Rewolucja książkę. Bedziesz mieć więcej dobrych sposobów na trądzik niż tylko słońce.
uleule
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 11:42 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19648
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Raczej nie, mojej siostrze raczej plamy zostały po takim wakacyjnym naświetlaniu
wiktoriale
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19651
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Myślę, że mogę pomóc w tym Temacie. Mój chłopak miał straszny problem z trądzikiem (23 lata), nic mu nie pomagało. Wybraliśmy się z tym problemem do dermatologa w Londynie. Pani Dr. Ewa Iwan-Chuchla która przyjmuje obecnie w Klinice My Medyk, powiedzieliśmy jej że próbowaliśmy wszystkiego, produktów z apteki, opalania w solariach i nic. Po 3 miesiącach wizyt u Pani doktor i przyjmowania leków przypisanych przez nią mój chłopak wygląda znacznie lepiej a nic wcześniej nie pomagało ! Więc nie wydajcie pieniędzy na leki z reklam ani solaria. Po prostu odwiedzcie dobrego dermatologa i po sprawie.

Pozdrawiam, Nati
NatiW
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19652
Re: Czy opalanie pomaga na trądzik? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Opalanie czsem pomaga 'na chwile' . Po wielu latach walki i wyprobowaniu miliona i jednej metod, trafilam na l`Orient, Savon Noir Neroli (Czarne mydło). Po 2 miesiacach problem zniknal. Minelo juz kilka lat ja nadal uzywam tego produktu. Nie zamienilabym na nic innego...

Acha i jeszcze jedno : dieta. Zwracaj uwage na to co jesz, ogranicz cukier, produkty przetworzone , fast foody oraz pikantne jedzenie... i pij duuuzo wody i zielonej herbaty


Postaraj sie nie faszerowac tabletkami bo to nie jest zdrowe rozwiazanie


Mam nadzieje ze Ci sie uda. Wiem jak to jest cala twarz miec w kropki



Pozdrawiam
Assist
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/09/25 13:03 Przez Assist.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Ink Factory Ink Factory

Ink Factory jest specjalistycznym sklepem oferującym...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...