piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Jak pozbyć się blizny?
#2323
Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 9 mies. temu  
Czy istnieje jakiś skuteczny sposób, który sprawi, że stara blizna stanie się mniejsza lub zmieni się jej kolor?
alice

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2376
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 9 mies. temu  
Wiem, że wstrzykuje się jakieś żele koloidowe lub np. poprawia blizny operacyjnie polega to na wycięciu dotychczasowej blizny i na jej miejscu powstaje mniejsza.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2432
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 9 mies. temu  
Ja stosowałem żel zeraderm na bliznę na klatce piersiowej i dawał ość dobre efekty, z tym że jest bardzo drogi.
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2435
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 9 mies. temu  
Z takimi rzeczami najlepiej udać się do kosmetyczki i zaczerpnąć fachowej porady co da się z taką blizną zrobić.
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2444
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 9 mies. temu  
Jak już coś to może raczej do dermatologa niż kosmetyczki.
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3087
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 7 mies. temu  
A właśnie często w tym zakresie kosmetyczki mają większą wiedzę i doświadczenie niż lekarze.
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3118
Re: Jak pozbyć się blizny? 13 lat(a), 7 mies. temu  
chyba jedynym ratunkiem jest operacja plastyczna - wszystkie inne komsetyki czy zabiegi dermatologiczne mogą nieznacznie poelpszyc sytuacje ale nie na 100 procent
emigrantka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17916
Re: Jak pozbyć się blizny? 9 lat(a), 10 mies. temu  
poszukaj na youtube filmikow z masazu klasyczego blizn
nosleep

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18056
Re: Jak pozbyć się blizny? 9 lat(a), 9 mies. temu  
Jest taki olejek który nazywa się "Bio-oli" pomaga zniwelować blizny, rozstępy itp. Poleciła mi go moja Pani doktor jak byłam w ciązy. Spróbuj tego lub ewentualnie zostaje jeszcze laserowe usuniecie.
misia
Posty: 150
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18061
Re: Jak pozbyć się blizny? 9 lat(a), 9 mies. temu  
alice napisał:
Czy istnieje jakiś skuteczny sposób, który sprawi, że stara blizna stanie się mniejsza lub zmieni się jej kolor?

Stosowałam bio oil, ale pomógł mi niewiele. Później poddałam się zabiegom laserowym w klinice i dopiero to zniwelowało mi bliznę.
AnnKow
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/06/27 16:25 Przez Bezpiecznik.Powód: Do reklamowania słuzy Pasaż POLEMI :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Pozostałe oferty

TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...