piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: depilacja laserowa
#2724
depilacja laserowa 13 lat(a), 8 mies. temu  
Korzystałyście drogie Panie może z depilacji laserowej?? na jak długo starcza taki zabieg i ile kosztuje tu w Szkocji?
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2730
Re: depilacja laserowa 13 lat(a), 8 mies. temu  
Mogę się podzielić własnymi doświadczeniami. Miałam już 5 zabiegów w okolicach bikini i na uda..czeka mnie jeszcze ostatni..ale jesli chodzi o efekty to jestem średnio zadowolona..powiedzmy ze w okolicach bikini efekt jest ładny..ale jesli chodzi o uda to nie bardzo.wloaski nadal są..w dość duzej ilośći..są co prawda słabsze i jaśniejsze..ale to za słabo jak na 5 zabieg:/co prawda po samym zabiegu po wypadnieciu wloskow jest ok..ale tak po 2 miesiącach odrasta wszystko..a 5 zabigow to dużo przeciez..jakie sa dziewczyny efekty u was? czy jesteście zadowolone?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5990
Re: depilacja laserowa 13 lat(a), 4 mies. temu  
a ile średnio zabiegów trzeba i ile jeden kosztuje?
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6101
Re: depilacja laserowa 13 lat(a), 4 mies. temu  
Też byłabym zainteresowana tym ale nie orientuję się co do kosztów itd. jeśli ktoś ma taką wiedzę to napiszcie coś więcej o tym.
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7789
Re: depilacja laserowa 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
A ja polecam olejek z krokosza co pomoze na dluzej utrzymac nogi bez depilacji poczytajcie : silazdrowia.blogspot.com/2011/02/olej-z-krokosza-jako-sposob-na-trwaa.html
Sebiha
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/09/18 11:38 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11910
Re: depilacja laserowa 12 lat(a), 3 mies. temu  
Ja robilam depilacje w UK i nie bylam zadowolona. Głownie ze wzgledu na brak profesjonalizmu osoby przeprowadzajacej zabieg ;/ Przyjaciółka z kolei robila w jednym z salonów we Wrocławiu i jest bardzo zadowolona. Każdemu poleca dr Kulczycka i jej gabinet medycyny estetycznej. Jak bede w Polsce tez bede musiala sie tam wybrac
Paula1983
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12043
Re: depilacja laserowa 12 lat(a), 2 mies. temu  
a ile zapłaciłaś?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15015
Re: depilacja laserowa 11 lat(a), 6 mies. temu  
Już nie pamiętam ile dokładnie płaciłam ale i tak bardzo dużo w porównaniu do tego ile te zabiegi kosztują w Polsce. Zrobiłam całą serię zabiegów w tym gabinecie, który wcześniej polecałam i jestem naprawdę zachwycona :)cennik znajdziesz tutaj: kulczycka.pl/pl/cennik/
Paula1983
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/09/18 11:39 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15875
Re: depilacja laserowa 11 lat(a), 2 mies. temu  
W Southampton na Shirley Road jest Laser Studio miałam tam kilka zabiegów depilacji laserem i jestem bardzo zadowolona.Było bardzo miło, mówiły po polsku i było wyjątkowo czysto co w angielskich salonach jest nieczęste. Cena za zabieg to 49 funtów niezależnie od części ciała. Mają stronę na której można przeczytać więcej:
www.laser-studio.info
Marzena
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
bon prix Bon prix
Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Apteki i suplementy)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...