czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Trzeci migdał, usuwać?
#859
Trzeci migdał, usuwać? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Czy warto usuwać trzeci migdał, ostatnio byłam u laryngologa i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam trzeci migdał mimo, że w tym wieku nie powinno już go być. Co ciekawe miała usuwanego go w dzieciństwie ale odrósł. Wiele się nasłuchałam o niebezpieczeństwach usuwania 3 migdała. Może ma ktoś jakieś doświadczenia?Więcej jest plusów czy minusów?
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1638
Re: Trzeci migdał, usuwać? 14 lat(a) temu  
Anita napisał:
Czy warto usuwać trzeci migdał, ostatnio byłam u laryngologa i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam trzeci migdał mimo, że w tym wieku nie powinno już go być. Co ciekawe miała usuwanego go w dzieciństwie ale odrósł. Wiele się nasłuchałam o niebezpieczeństwach usuwania 3 migdała. Może ma ktoś jakieś doświadczenia?Więcej jest plusów czy minusów?

Oczywiście wiele słyszy się, ze gdy usunie się 3 migdał to wszelkie infekcje przenoszą się z gardła na płuca itd, ale ja bym zaufała lekarzowi, skoro Ci doradził usunięcie tzn, że ma to sens.
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...
Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...