piątek, 03 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych
Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół1
TEMAT: Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych
#10702
Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych 12 lat(a), 7 mies. temu  
Pisząc w innym temacie wpadłam na pomysł dotyczący opinii o cenach biletów względem okresu.

Macie spostrzeżenia kiedy najtaniej wychodziłby wam bilet? dokładnie chodzi o czas zakupy czy np 6 miesięcy wcześniej, 3 miesięcy czy jeszcze wcześniej? i w jakiej porze roku bilety są stosunkowo tanie?
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10897
Re: Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych 12 lat(a), 6 mies. temu  
nie ma reguły i nigdy nie wiadomo kiedy bilet jest tani bo dużo zalezy od samych ludzi
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10964
Re: Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych 12 lat(a), 6 mies. temu  
Promocje zawsze zaczynają się w podobnym terminie i z mojego doświadczenia wiem że tak 3 miesiące przed datą ale to są moje obserwacje i chciałam wypytac się o wasze czy też macie podobne
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11025
Re: Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych 12 lat(a), 6 mies. temu  
A jak duzo ludzi rzuci się na bilet? to sie nigdy nie doczekasz na promocję - ja zawsze kupuje bilet kiedy wydaje mi się że jest w dobrej cenie bo nie chce sie stresować i czekać czy cena spadnie czy nie bo później chodziłbym wkurwiony gdyby cena wzrosła
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11115
Re: Kiedy najtaniej kupi się bilet w tanich liniach lotniczych 12 lat(a), 6 mies. temu  
a jaka dla ciebie cena jest dobra za lot do Polski?
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Pozostałe oferty

Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
Cleaners in Dulwich Ltd (Praca stała i dodatkowa)
Nasza firma sprzątajaca działa na rynku londyńskim od 15...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...