piątek, 03 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół1
TEMAT: Wspomnienia z podróży
#11836
Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
Temat żeby się pochwalić a jednocześnie może ktoś skorzysta z pomysłu. Ja niestety poza Europą nie byłem ale trochę pozwiedzałem
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11845
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ja jak juz sie chwalimy moge powiedziec ze dwa razy hiszpania (barcelona a potem tydzien w andaluzji) i raz francja ale tak w skrocie bo tylko dwa dni u disney'a i dzien w paryzu wiec nie ma za bardzo o czym mowic. W planach upragniony Rzym wiosna 2012..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11846
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
arkadius napisał:
Temat żeby się pochwalić a jednocześnie może ktoś skorzysta z pomysłu. Ja niestety poza Europą nie byłem ale trochę pozwiedzałem
No a co masz na koncie tak wogole? Sie pochwal nie? Albo daj jakies foty. Masz konto na panoramio albo gdziekolwiek?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12087
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
Troche sie pozwiedzało ale głównie Europę czyli Ukraina, Francja, Niemcy, Skandynawię nie wspominając o Czechach i Węgrach
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12097
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 4 mies. temu  
No to calkiem fajny dorobek. Robisz jakies foty? Publikujesz je gdzies? Ja juz teraz moge sie pochwalic ze udalo mi sie sfinalizowac rzym i lece w pierwszy dzien maja.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12446
Re: Wspomnienia z podróży 12 lat(a), 3 mies. temu  
Nie ciągnie mnie do fotografowania a podróżowałem dla czystej swojej przyjemności co najwyżej mam kilka pamiątek takich rzeczywistych a większośc fotek i tak zostały w domu w Polsce bo to jeszcze wywowływało się je
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...
Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...