piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół1
TEMAT: Co pokazać w Warszawie?
#19054
Co pokazać w Warszawie? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Cześć!

specjalnie zarejestrowałem się na tym forum, bo mam do Was ogromną prośbę. Przyjechaliśmy z żoną (polką) i naszymi przyjaciółmi z Brighton (Anglicy) do Warszawy, żeby pokazać im trochę nasz kraj. Na razie siedzimy w Warszawie i zastanawiam się, co mogę im pokazać.

Widzieliśmy już łazienki królewskie i muzeum powstania warszawskiego. Przeszliśmy też traktem królewskim, tak że najważniejsze mamy "odfajkowane".

ale co dalej? nie jesteśmy z Warszawy ale słyszeliśmy sporo dobrego o Centrum Nauki Kopernik. Weszliśmy na stronę http://www.kopernik.org.pl/ ale wynika z tego, że w lutym już nie wejdziemy - można kupić bilety w kasie jak przez neta już nie ma?

czy warto iść pokazać im Pragę i powiedzieć, że to jeszcze zniszczenia po wojnie?

gdzie mogę ich jeszcze zabrać? piszę do Was, bo to jest pewna specyfika brytyjska i to co nam się może podobać, niekoniecznie podobać się będzie im, a jak się mieszka z takimi ludźmi to łatwiej będzie Wam pomóc mi


dziękuję za wszystkie propozycje!

aaa mamy jeszcze 3 dni, więc nie ma pośpiechu!
rafala
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19075
Re: Co pokazać w Warszawie? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Chyba jeszcze Pałacu kultury nie zaliczyliście
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19936
Re: Co pokazać w Warszawie? 8 lat(a), 2 mies. temu  
Myślę, że CNK warto zobaczyć Pokaż im, że mamy ładniejsze metro
Pałac w Wilanowie, Pragę też ale zastanów się dobrze, którą część - na pewno nie Szmulki
Wydra
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20191
Re: Co pokazać w Warszawie? 7 lat(a), 11 mies. temu  
hmm łazienki, wilanów, pałac namiestnikowski, muzeum powstania, muzeum wojska polskiego, trochę tego jest no i cała starówka
markarl

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20350
Re: Co pokazać w Warszawie? 7 lat(a), 9 mies. temu  
Do Warszawy warto pojechać na co najmniej dwa dni. Mój wypad był na dwa dni z noclegiem tutaj: [usunięto]
Pierwszego dnia zwiedziłam Zamek i Łazienki Królewskie oraz Starówkę. Natomiast drugi dzień poświęcony był na zwiedzanie Centrum Nauk Kopernika, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Stadionu Narodowy.
Tris
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/06/10 08:49 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...