piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Tanie linie autobusowe w Szkocji
Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół12
TEMAT: Tanie linie autobusowe w Szkocji
#9825
Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 10 mies. temu  
W Polsce Szkot otworzyła tanie linie autokarowe i w necie pisali że na podobieństwo tych w Wielkiej Brytanii - a jakie konkretnie tanie linie autobusowe są w Szkocji albo UK?
Jezus

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10625
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 7 mies. temu  
MegaBus - to są tanie autobusy ale tak samo jak z tanimi liniami lotnicymi cena zalezy od terminu rezerwacji
warszawianka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12179
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 3 mies. temu  
Ostatnio jechałam megabusem i zapłaciłam 3 funty z Aberdeen do Glasgow
Marica laska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12184
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 3 mies. temu  
Jezus napisał:
W Polsce Szkot otworzyła tanie linie autokarowe i w necie pisali że na podobieństwo tych w Wielkiej Brytanii - a jakie konkretnie tanie linie autobusowe są w Szkocji albo UK?
Ale co ja mam z tym wspolnego?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12318
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 3 mies. temu  
ja zawsze latalam z wizzairem i nigdy nie slyszalam o tych tanich polskich liniach autobusowych...ale chetnie sie dowiem cos wiecej, a mozecie mi polecic najlepsze polaczenia autobusowe z Polski do UK i z powrotem...sorki, ze sie tak wcianam w temat linii w Szkocji, ale nie chce mi sie zaczynac nowego tematu...mozecie podac kilka linii, ale uwazajcie na podawanie linkow, bo spamowania tutaj nie lubimy
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12322
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 3 mies. temu  
A co sprawia ze chcesz sie wybrac do polski autobusem? Koszt jest ze dwa razy taki jak samolotem a czasowo to juz wogole szkoda gadac. Jachalem raz bo nie ialem wyboru i dobrowolnie napewno bym sie na to nie zdecydowal.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12326
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 3 mies. temu  
bo chce raz w zyciu sprawdzic jak to jest przejechac pod kanalem La Manche to w takim razie jakie znasz linie autobusowe do Polski? Skoro raz probowales, to pewnie sie orientujesz...
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12336
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 3 mies. temu  
Swietej pamieci Orbis. A przejazd pod kanalem. Laduaja autobus na lawete (wagon kolejowy) i to wszystko. Jedyne co widzisz to beton i swiatla tunelu. Zadne przezycie.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12712
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 2 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Jezus napisał:
W Polsce Szkot otworzyła tanie linie autokarowe i w necie pisali że na podobieństwo tych w Wielkiej Brytanii - a jakie konkretnie tanie linie autobusowe są w Szkocji albo UK?
Ale co ja mam z tym wspolnego?


Ale czy ja to napisałem tylko do ciebie?
Jezus

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12722
Re: Tanie linie autobusowe w Szkocji 12 lat(a), 2 mies. temu  
Na poczatku posta piszesz:
"W polsce Szkot....."
wiec zastanawiam sie co ja mam z tym wspolnego i probuje zlapac cie za slowo, haha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...