środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






jak mogę dochodzić reklamacji
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: jak mogę dochodzić reklamacji
#16948
jak mogę dochodzić reklamacji 10 lat(a), 6 mies. temu  
dokonałem zakupu tabletu na Ebay 26 listopada 2012r sprzęt nie działa; (tylko j.chiński,nie działają żadne aplikacje). wysłałem 3 mail do sprzedawcy i do Ebay.nie mam,żadnej odpowiedzi!co mogę jeszcze zrobić? jestem bezradny.proszę opomoc.
zbyszek53
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16949
Re: jak mogę dochodzić reklamacji 10 lat(a), 6 mies. temu  
Ebay ma w dupie. Jedyne co ich obchodzi to po piersze zeby miec kase a po drugie spokoj. Looknij tu:
http://resolutioncentre.ebay.co.uk/
Zaloguj sie. Po lewej stronie masz: " I bought an item", pod spodem zaznacz: "I received an item that does not match the seller's description.", później już podążaj za instrukcja. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o podanie informacji na temat co i jak, potem kliknij na submit lub escalate. Transakcje na ebaju są bezpieczne bo nawet jak dostaniesz syf zamiast tego co zamówiłeś a seller cie oleje to ebay oddaje ci kase. Zostawiłeś feedback sellerowi? Jeśli nie to możesz to zrobic. Jesli klikniesz na "negative" to automatycznie przerzuci cie do "resolution center"
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16999
Re: jak mogę dochodzić reklamacji 10 lat(a), 5 mies. temu  
Trzeba uważać na chińskie badziewia lepiej poczekać trochę, odłożyć więcej pieniędzy i kupić coś ze znanego źródła. Ja nigdy nie kupuję czegoś drogiego przez internet bo nie mam na tyle zaufania do sprzedających.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17001
Re: jak mogę dochodzić reklamacji 10 lat(a), 5 mies. temu  
someone napisał:
Trzeba uważać na chińskie badziewia lepiej poczekać trochę, odłożyć więcej pieniędzy i kupić coś ze znanego źródła. Ja nigdy nie kupuję czegoś drogiego przez internet bo nie mam na tyle zaufania do sprzedających.
Problem w tym ze niewazne z jakiego zrodla kupujesz to towar tak czy inaczej jest "made in china".
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18829
Re: jak mogę dochodzić reklamacji 9 lat(a), 4 mies. temu  
Kupując takie rzeczy przez neta od niesprawdzonych sprzedawców można nieźle się nadziać. Lepiej opłaca się iść do sklepu i dołożyć trochę więcej, ale mieć pewność, że będziesz wiedział gdzie się udać jeżeli coś będzie nie tak.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18837
Re: jak mogę dochodzić reklamacji 9 lat(a), 4 mies. temu  
W wiekszosci przypadkow trzeba dolozyc rownowartosc niestety, wiec internet ma przewage. Zazwyczaj kupujesz dokladnie to samo co w sklepie z tym ze od malego sprzedawcy z potraceniem kosztow utrzymania sieci sklepow i setek pracownikow Warto przed zakupem poszukac informacji na temat sprzedawcy z dokladnym sprawdzeniem zwlaszca tych negatywnych opinii a takze jesli nie jest sie pewnym na 100% sprawdzic czy akceptuja paypal bo wtedy sprzedawca nie ma dostepu do twojej karty a transakcje paypalem sa ubezpieczone wiec w razie czego paypal odda ci pieniadze.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18854
Re: jak mogę dochodzić reklamacji 9 lat(a), 4 mies. temu  
A gdzie się udać jeżeli rzecz jest kupiona w sklepie i jakość produktu jest nie zgodna z opisem i marnej jakości? Na domiar złego skarga w ogóle nie poruszyła sklepu.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...