sobota, 27 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






zwolnienie ???? natychmiastowe ??
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: zwolnienie ???? natychmiastowe ??
#19208
zwolnienie ???? natychmiastowe ?? 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam, wczoraj podczas pracy zostałem poproszony na rozmowę z moim menadżerem który oświadczył ze mnie zwalnia I żebym szedł do domu. Zapytany o powód wymienił 3 zaznaczając ze 1 mu wystarczy
1 jestem zbyt wolny (z tym się nie zgadzam co mogą potwierdzić inni pracownicy)
2 popełniam dużo błędów (o których żaden z przełożonych mnie nie informował)
3 nie wykonuje poleceń (mam przepuklin i cukrzyce typu 1 o której wiedzieli i raz odmówiłem ciężkiej pracy fizycznej i to polecenie nie było wydane od przełożonego )
Na kontrakcie pracowałem 7 miesięcy (02,09,14) W tym czasie dostałem jedno pisemne ostrzeżenie nie dotyczące wyżej wymienionych i zmieniło się 2 menadżerów
Odebrałem list z firmy :

„It is regret that I must you that we are terminating your employment with the Company as of 20 March 2015.
You will be paid one week in lieu of notice. All monies due to you will be paid on Thursday 2 April 2015”

Który nie zawiera wyjaśnień I powodów. Nie pokazano mi żadnych dokumentowy oraz nic nie podpisywałem.

Punkt 3 umowy z tego co widze zawiera informacje o 13 tyg. próbnych:

„ 3. Probationary period
the first 13 weeks of employment will be a probationary period, during which the Employee's performance will be monitored. The probationary period may be extended at the sole discretion of the Employer. During the probationary period this employment may be terminated by either party giving one week's notice to the other in writing.”

CZU TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ?????
I czy mogę coś z tym zrobić lub czy powinienem??

(UMOWA ZAWIERA 31 PUNKTOW W J.ANGIELSKIM JAK BY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY KTÓRYMŚ)
sczepem
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19209
Re: zwolnienie ???? natychmiastowe ?? 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witamy!

Przede wszystkim proszę zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii, dla pracowników w UK: polemi.co.uk/poradniki/praca-w-wielkiej-brytanii/pay-and-work-rights-prawa-pracownika-w-szkocji-anglii-irlandii-polnocnej-walii-3457

Tak powinni Pana pokierować dalej.

Pozdrawiamy i powodzenia!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19210
Re: zwolnienie ???? natychmiastowe ?? 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a czy uzyskam informacje w jezyku polskim
sczepem
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...