poniedziałek, 06 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :)
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół12
TEMAT: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :)
#8677
Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jeśli miałeś wypadek i potrzebujesz pomocy (niewiesz jak się za to zabrac, od czego zacząć, jesteś osobą w podeszłym wieku...) napisz a ja Ci pomogę - za darmo

Np: niewiele osob wie , ze nawet jesli byles pasazerem w aucie sprawcy to nadal mozesz starac sie o odszkodowanie.

Przykład osoby która skorzystała z pomocy :
"Jestem osobą z podeszłym wieku i niestety ponad rok temu przekonałam się, że nawet takim osobom los może pokazać na co go stać i zafundował mi udział w wypadku samochodowym. Oczywiście wylądowałam w szpitalu z obrażeniami ciała, oraz podwyższoną akcją serca, ponieważ od wielu lat leczę się na serce. W takich chwilach nie myśli się o odszkodowaniu tylko modli o zdrówko. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu wróciłam do domu...i co dalej myślę sobie. Po jakimś czasie wnuczka, która również była uczestnikiem tego wypadku zaproponowała mi, aby naszą sprawa zajął się ktoś kto pomaga odzyskiwać odszkodowanie. Powiedziałam rób jak uważasz, nie będąc do końca przekonanym czy dobrze robię. Teraz nie wyobrażam sobie innego toku wydarzeń."

Zapraszam do dyskusji
Pomoc w UK 2011

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11578
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
Nie ma nic za darmo...
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11881
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
co do prawdziwości pierwszego posta się nie wypowiem bo nie wiem, ale mogę napisac, że korzystałem z usług firmy SOS BPHC w sprawie o odszkodowanie. brałem udział w wypadku samochodowym jako ofiara i ta firma za darmo mi pomogła. to znaczy za darmo w takim sensie, że ja nic nie musiałem płacić - jej wynagrodzenie pokrywał ubezpieczyciel sprawcy wypadku. oni zawsze tak działają
maciek_r

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11897
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
ale z ubezpieczenia też idzie odszkodowanie czyli jest pomniejszone o prowizję adwokata?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11923
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
nie, właśnie nie jest pomniejszone. odszkodowanie to jedna sprawa, którą wypłaca ubezpieczyciel sprawcy a wynagrodzenie dla mojego adwokata to osobna sprawa, którą ubezpieczyciel wypłaca osobno. nie wiem, czy jasno to opisałem
maciek_r

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11991
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
Tak czy owak wole być zdrowa
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12368
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
W razie gdyby ktoś miał wypadek w pracy albo w miejscu publicznym nie ze swojej winy to można ubiegać się o odszkodowanie niezależnie od tego czy się miało ubezpieczenie prywatne czy nie!

Są firmy pomagające w uzyskiwaniu takich odszkodowań, polega to na tym, ze dochodzą od strony bezpośrednio winnej zdarzeniu.

Moja sąsiadka miała taki przypadek i wywalczyła sporą kwotę za wypadek w pracy.

A co najważniejsze nie zapłaciła ani grosza!!! firmy te działają za darmo! Za wszystko płaci winowajca....

Katy
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/25 10:09 Przez .Powód: Linki zostały usunięte - Forum nie służy do reklamowania
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12415
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
Przypominam że na forum jest zakaz umieszczania ofert reklamowych.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12427
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
Do moderacji!!!
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12452
Re: Udzielam porad zwiazanych z odszkodowaniem w UK - za darmo :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
Linki zostały usunięte - (o już ponad 1000 mam )
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...