czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół1234
TEMAT: Startowa.
#10294
Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
Mialem "rozkrecic" kolejny temat o Libii ale jakos nie specjalnie mam na to ochote i zamiast tego zapytam "z jakiej strony startujecie"?? Ja z wp.pl ale nie ukrywam ze strasznie mnie wkuza ze wzgledu na wrecz hamsko natarczywe wskakujace reklamy. I to doslownie wszedzie gdzie by sie nie ruszyc na wp. A wy?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10297
Re: Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
ja interia - reklamy na głównej nie wyskakują tak często - ale na wp też wchodzę.
Jezus

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10329
Re: Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
też od wp a reklamy są wszędzie reguła jest prosta chcesz czytac i oglądać za darmo? to musisz ogladać też reklamy
warszawianka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10343
Re: Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
Z jednej strony to nawet zrozumiale. Reklanmy to zrodlo utzrymania portalu. Nawet tu. Zdajesz sobie sprawe ze klikajac na reklame pomagasz w rozwoju poratlu? Ale taka wskakujaca chamowa jak na wp to przegiecie. Jak chcesz cos zobaczyc to najpierw musisz zlapac reklame i ja zamknac.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10358
Re: Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
najgorsze reklamy są te które poruszają się powoli i nie można złapać X albo na innych portalach ten X w ogóle ucieka eh co zrobić dla nich bez różnicy czy klikniesz przypadkowo czy nie dostają kase za kliknięcie wieć robia wszystko zeby tych kliknięc było jak najwięcej
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10385
Re: Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
wejdźcie sobie na filmweb tam za każdym razem pojawia się reklama na całą stronę
warszawianka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10422
Re: Startowa. 12 lat(a), 7 mies. temu  
przynjmniej tam jest jednak reklama którą łatwo wyłączyć
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10505
Re: Startowa. 12 lat(a), 6 mies. temu  
jak ktos używa firefoxa to reklamy można wyłączyć
Komandor...

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10528
Re: Startowa. 12 lat(a), 6 mies. temu  
a jak sie wyłącza reklamy?
warszawianka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10574
Re: Startowa. 12 lat(a), 6 mies. temu  
ja też słyszłam o mozliwości wyłączenia ale miejsce na reklamę pozostaje no chyba ze te wyskakujące bo te mozna zablokować w przeglądarce ale nie działa to na niektórych stronach
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...