czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12
TEMAT: Oś czasu? WTF?
#11870
Oś czasu? WTF? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Tym razem facebook sie zapędził tworząc oś czasu chujowo to wszystko wygląda
Wiewióra

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12236
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Dają więcej do wyboru ale samemu może to sobie wybrać albo nie
zielonooka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12256
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Wyglada jak wyglada ale jakos ciezko si eprzyzwyczaic. Paru moich znajomych to mam ale mnie jakos nie ciagnie..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12491
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Facebook z tym troche sie zagalopował i namieszał. Ludzie na facebooku chcą czytac co i innych a nie przeglądać całą moją historię rejestracji na facebooku...
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13157
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
A jak myslicie facebook będzie istniał czy skończy jak np myspace?
Wiewióra

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13309
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
MySpace wydaje mi się że w większości stworzone zostało dla muzyków i artystów a facbook dla wszystkich a z tą osią czasu to są działania na przyszłość - przywiązanie ludzi do strony i prowadzenie takiego bloga
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13315
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
No, a ja właśnie zobaczyłem ze wspol administratorka fan pejdza na fejsie którym zarządzam przeszła na os czasu.. A żeby ja, hahaha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13317
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
Słyszałem, że gdzieniegdzie można pracy nie dostać, jak się nie ma fejsa ;P W sumie ja nawet mam, ale wystarczy mi palców jednej ręki, żeby policzyć ile razy się zalogowałem. Wciąż nie mogę złapać sensu tego czegoś.
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13320
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
Pawel napisał:
Słyszałem, że gdzieniegdzie można pracy nie dostać, jak się nie ma fejsa ;P W sumie ja nawet mam, ale wystarczy mi palców jednej ręki, żeby policzyć ile razy się zalogowałem. Wciąż nie mogę złapać sensu tego czegoś.
Calkiem dobre i darmowe narzędzie sluzace do autopromocji. Jak robisz cokolwiem na czym powiedzmy zalezy ci zeby pokazac szerszej grupie ludzi np. zakladasz fan page i juz...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13323
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
szkot_77 napisał:

Calkiem dobre i darmowe narzędzie sluzace do autopromocji. Jak robisz cokolwiem na czym powiedzmy zalezy ci zeby pokazac szerszej grupie ludzi np. zakladasz fan page i juz...

A ja myślałem, że to głównie do gry w Farmville i do "aktualizacji statusów". W życiu nie widziałem takiego fejsbókowego fanpejdża, a może po prostu nie kojarze. Zwykle tylko te wall'e z głupotami, które mnie bardzo odstraszają. W sumie, to nawet używam pluginu do browsera, który blokuje, te nachalne linki z serwisów społecznościowych.
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...