piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
#12247
Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Hejka,
przyjechalam wlasnie do UK i tak sie zastanawiam jaka jest najlepsza opcja dzwonienia na Polski, niestety skype odpada, gdyz moja rodzinka nie za bardzo sobie radzi z komupterem, jak wiadomo inne pokolenie. Bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje. Dzieki z gory!
Pozdro
Lola
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12260
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Upewnij sie ze masz "pay & go". Doladuj telefon, wybierz numer 01617 005005 i podarzaj za instrukcja. Pobiera ci £5, potem z tej piatki odlocza ci £0.01 za minute polaczenia. Jak wykozystaSZ CALOSC TO MUSISZ JESZCZE RAZ AKTYWOWAC USLUGE ZA KOLEJNE £5. Poza tym za kazda minute placisz dodatkowo stawke za polaczenie lokalne twojego operatora, wiec dobrze by bylo jak bys aktywowala "favorite places w o2, bo wtedy ladujesz sie za £10 miesiecznie i masz 500minut na komorki i stacjonarne z obrebu twojego kodu pocztowego za ktore nic nie placisz.
Z telefonu stacjonarnego wybierz :0844 86 23 897, jak zglosi si eoperator to lecisz: 0048 (kierunkowy bez zera)(numer docelowy).Im dluzej rozmawiasz tym taniej nalicza. Perzecietny koszt za pol godziny rozmowy zamyka sie w okolo £0.50
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12261
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
wiesz jakos nie chce mi sie bawic w jakies wybieranie numerow, brzmi jak czarna magia, a poza tym z tego co zrozumialam, to i tak musze kupic najpierw jakas karte SIM.

W czasie lunchu, rozmawialam dzisiaj ze znajomymi z Polski i powiedzieli mi, ze najlepsza opcja jest Delight Mobile, ktory oferuje 3p/min na komórki i 1p/min na stacjonarne do Polski, jak doładuje za £5, to zyskam £15 plus darmowe minuty/smsy w sieci Delight i nielimitowany darmowy internet, wiec chyba sie zdecyduje na ta opcja, bo widzialam tez Lyca, ale jakos stare oferty reklamuja wszedzie,a na ich stronie zupelnie inne stawki.

Jakby ktos byl rowniez zainteresowany Delight Mobile, to przesylam linka, aby zamowic karte SIM nawet po polsku udalo mi sie znalezc:) www.delightmobile.co.uk/onlineorder/dmukfbpolish.aspx?ch=PLsites

@szkot_77 Wielkie dzieki za pomoc anyway!

Jesli ktos ma jeszcze lepsza propozycje niz Delight Mobile, to prosze piszcie:) Zawsze mozna zmienic, w koncu karta SIM zadarmo:)
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12265
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Lola, troche to wyglada jak bys probowala spamowac, ale moze sie myle. Po pierwsze to nie "jakas tam karta" tylko karata sim ktora tak czy inaczej masz w telefonie. Druga opcja to numer z telefonu stacjonarnego. Podam ci opcje numer 3: z komorki wybierz +44 i zaraz potem numer z ktorym chcesz rozmawiac (bez zera) tylko pamietaj ze koszt za minute polaczenia na komorke w polsce to przeszlo funt ale to nic nie znaczy bo przede wszystkim liczy sie to, zeby niepotrzebnie nie wybierac numerow, lub opcja 4 specjalnie dla ciebie, jesli jestes w o2 to uruchom bolt on service na polaczenia miedzynarodowe, to powinno zredukowac koszt polaczenia o jakies 75%
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12266
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Ej ale to jestr spam. Marta looknij i zablokuj temat
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12286
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
wielkie dzieki za pomoc, tylko dlatego, ze nie jestem zainteresowana twoja propozycja, to od razu spam, a moze to ty cos probujsz spamowac tutaj?
Pozdro,
Lola
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12287
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Szkocie drogi, zreszta jak pisalam nie mam jeszcze zadnej karty, oprocz mojej polskiej, a jakies komplikacje z numerami do wybierania, to nie dla mnie, poza tym 1funt za minute to duzo, a babcia ma tylko komorke, juz nie mowiac, ze jak sie rozgada, to mi leciutko zejdzie pol godziny i musze sie meldowac przynajmniej raz na tydzien, nie wspominajac reszty rodzinki, ale jak mi polecisz cos na karte czyli z tego co widzialam tutaj to sie nazywa pay as you go, to moze sie zdecyduje o ile oferta rozsadna:P i lepsza od tej ktora przeslalam
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12288
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
HAHAHA jaki spam i myslicie że przez takie rzeczy klientów złapiecie? to tylko pokazuje jak firmy tego typu są mało wiarygodne bo nie mają kasy na normalna reklame tylko korzystają z forum...

Komu by sie chciało formatować tekst reklamujący inna firmę i to jak ładnie - raz pogrubienie później podkreślenie... kto tak robi? Lola to że spamujesz to nie jest podejrzane tylko śmieszne

Do moderacji: proponowałbym usunięcie wszystkich linków które szanowna Pani lola dodała do swoich postów żeby nauczyc osobników takich że forum nie służy do spamowania
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12291
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
nikomu nie dogodzisz jak ktos ulozony to zle i od razu spam, jakbys nie zauwazyl jeszcze, to kobiety lubia podkreslac, pogrubiac, ukladac, sprzatac itp. Poza tym, ja sie moda zajmuje, a nie telefonia, dlatego to zapytanie... No i musze sie z toba zgodzic, zaden facet by tak ladnie nie napisal
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12292
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
Michał Michałowski napisał:
HAHAHA jaki spam i myslicie że przez takie rzeczy klientów złapiecie? to tylko pokazuje jak firmy tego typu są mało wiarygodne bo nie mają kasy na normalna reklame tylko korzystają z forum...

Komu by sie chciało formatować tekst reklamujący inna firmę i to jak ładnie - raz pogrubienie później podkreślenie... kto tak robi? Lola to że spamujesz to nie jest podejrzane tylko śmieszne

Do moderacji: proponowałbym usunięcie wszystkich linków które szanowna Pani lola dodała do swoich postów żeby nauczyc osobników takich że forum nie służy do spamowania

Czyli jednak dobrze to odebralem. Spam. Moja wrazliwosc nie zawiadla ty, razem.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...