piątek, 03 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Szanse Kubicy w tym sezonie
Rozmowy na temat sportu - piłka nożna, formuła 1, tenis, reprezentacje, kluby, mecze i wszystkie inne tematy sportowe.
W dół123456
TEMAT: Szanse Kubicy w tym sezonie
#1272
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Racja Panie Krystianie nie można wymagać od Roberta nie wiadomo czego, skoro nawet silniki Ferrari wysiadają a ponieważ nie jest to epoka Flinstonów nie da rady napędzać bolidów nogami . Nie pozostaje nam nic innego prócz wiary w naszego Kubicę.
aglula
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1281
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a jeśli chodzi o Ferrari to faktycznie nie idzie im w ogole w tym sezonie być może jest to efekt zakazu tankowania a ich silniki byly dosyć paliwożerne
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3103
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 8 mies. temu  
od 2 tygodni czekałem na jakiś wyścig i dopiero wczoraj przeczytałem że jest przerwa 4 tygodnie co za szajs - teraz kwestia najważniejsza - ciekawe jakiego partnera dostanie Kubica w następnym sezonie
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3143
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 8 mies. temu  
no ok więc kiedy teraz będzie jakiś wyscig? chyba 4 tygodnie już minęły?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4525
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 6 mies. temu  
specjalnie wstałem na wyścig w Japonii a jak Kubica wystartował byłem wniebowzięty czy ten jego pech kiedys sie w końcu skończy! nie wiem czy to czasem nie jest wina mechaników bo po pierwsze są bardzo wolni na pitstopach a po drugie już kiedyś miał podobny problem z kołem
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4714
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 6 mies. temu  
może bardziej przyłożą się w następnym
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5552
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 5 mies. temu  
chodzą pogłoski że Kubica ma zastapić Masse w Ferrari bo Lotus przejmie reszte udziałów obecnego teamu Kubicy. Kiedy będziemy emocjonowac się wyscigami z udziałem Kubicy...
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5590
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 5 mies. temu  
już niedługo wszystko sie wyjasni Kubica pewnie pojedzie jak zawsze czyli na solidnym 6-8 miejscu ale najbardziej mnie ciekawi walka o tytuł bo może dojśc do bratobujczej wojny między Vettelem a Webberem wolałbym żeby ten drugi wygrał ale jak Alonso okaże sie najlepszy to też nie będe płakał. W ten weekend tylko formuła 1 sie liczy
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5606
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 5 mies. temu  
w tv cały czas sie słyszy który kierowca jest lepszy to przyjedzie na tym miejscu ale jeżeli chodzi o Kubice to każdy dziennikarz w Polsce uważa go za perfekcjoniste a to na którym miejscu przyjedzie zależy tylko od dyspozycji bolidu. Ostatnio to już go ten rusek nawet zaczął wyprzedzać więc to też przez bolid?
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6152
Re: Szanse Kubicy w tym sezonie 13 lat(a), 5 mies. temu  
to jest nasz rodzynek więc patrzy sie z przymrożeniem oka tyle czasu bez formuły trzeba sie teraz przerzucić na inny sport
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123456
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...