piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Samotność na emigracji powoli zabija
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12345
TEMAT: Samotność na emigracji powoli zabija
#16885
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 6 mies. temu  
To bylo o powiedzmy ze "lokalnych" brytyjskich. Nie wiem dokladnie na czym to sie opiera, prwadopodobnie ostatnie klikniecie "akceptuje regulamin" a tego jak wiadomo nikt nie czyta. Chodzi o to zeby mniec jak najwiecej uzytkownikow, tych czystro wirtualnych, kupionych, atrakcyjnych pan, panow, a jesli jest to, to juz polowa sukcesu
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16891
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 6 mies. temu  
Mam nadzieję, że nie wszystkie portale tak działają...ja też ostatnio zalogowałam się na tym PolishSouls, wydaje się bardzo fajny i faktycznie w regulaminie jest wzmianka o ochronie danych.
goska64
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16894
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 6 mies. temu  
goska64 napisał:
Mam nadzieję, że nie wszystkie portale tak działają...ja też ostatnio zalogowałam się na tym PolishSouls, wydaje się bardzo fajny i faktycznie w regulaminie jest wzmianka o ochronie danych.
Ale nie próbujesz robić kryptoreklamy?? Pytam bo widze ze w czterech na sześc postów "wychwalasz" polishsouls?!
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16907
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 6 mies. temu  
Sam korzystam z polishsouls na telefonie i po raz pierwszy nie muszę się męczyć z powiększaniem i pomniejszaniem całości aby w coś kliknąć.
RafusG
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16944
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 6 mies. temu  
RafusG napisał:
Sam korzystam z polishsouls na telefonie i po raz pierwszy nie muszę się męczyć z powiększaniem i pomniejszaniem całości aby w coś kliknąć.
DOROTI
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16993
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 5 mies. temu  
szkot_77 napisał:
goska64 napisał:
Mam nadzieję, że nie wszystkie portale tak działają...ja też ostatnio zalogowałam się na tym PolishSouls, wydaje się bardzo fajny i faktycznie w regulaminie jest wzmianka o ochronie danych.
Ale nie próbujesz robić kryptoreklamy?? Pytam bo widze ze w czterech na sześc postów "wychwalasz" polishsouls?!



Czujność Pana moderatora nie śpi
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19709
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 8 lat(a), 6 mies. temu  
Wiesz czasem wystarczy po prostu trochę odwagi. Np. warto zapisać się na szkolenie na stronie [usunięto] albo przynajmniej przejrzeć porady jakie sa tam zamieszczone, by się otworzyć na nowe znajomości.
maciejjo
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/06/09 08:40 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19726
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 8 lat(a), 6 mies. temu  
Spamujesz kolego. Sa jakieś posty do których nie wklejałeś linków przy okazji?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20349
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 7 lat(a), 10 mies. temu  
Hej. Wyobrażam sobie jak musi być Ci ciężko. Sama siedzę w Anglii i praktycznie garstka znajomych. Kupiłam sobie ostatnio na szczęście [usunięto] i powiem Wam, że jakoś lżej na sercu Wystarczy w coś wierzyć i otworzyć się przed ludźmi
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/06/09 08:40 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20360
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 7 lat(a), 10 mies. temu  
Samotność na emigracji to sprawa powszechna. Szkoda, ze polonia w uk zamiast się wspierać nawzajem, to traktuje się jak najgorszych wrogów. Ja z powodu samotności zaczęłam wpadać w depresję... Zero pomocy na miejscu, rodziców ani siostry w PL nie chciałam martwić i siedziałam z tym sama. Zaczęłam szukać psychologa, ale ceny w uk mnie zabijaly i bałam się czy po ang wyrażę wszystko co czuję. Znalazłam na necie psychologa - Panią Kasię z przestrzen-pomocy.pl/psychologowie.html z którą rozmawiałam o wszystkim na Skype. 3 miesiace i wyszłam z tego bagna, dużo zmieniło się w moim zyciu. Otworzyłam się bardziej na ludzi, poznałam wartościowe osoby z którymi mogę spędzać czas. Gdyby nie ta pomoc, to pewnie nie byłoby mnie już w Anglii...
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/09/16 16:23 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...