środa, 01 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Tęsknota za Polską
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1
TEMAT: Tęsknota za Polską
#1255
Tęsknota za Polską 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jak sobie poradzić z tęsknotą za krajem. Co raz bardziej to odczuwam, zwłaszcza teraz w święta zdaje sobie sprawę, że jestem w Szkocji na obcej ziemi.. mieliście chwile załamania? jak sobie z tym poradzić?
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1257
Re: Tęsknota za Polską 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
uczucie tęsknoty pozostanie zawsze nie ma znaczenia jak długo tu będziesz czy można sobie z tym poradzić? w pewnym stopniu tak pewnie miałaś w swoim rodzinnym otoczeniu miejsca, które podobały Ci się i takie w których czułaś się dobrze tutaj też musisz znaleźć takie miejsca, w jakim mieście mieszkasz?
aglula
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1270
Re: Tęsknota za Polską 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Mieszkam w Glasgow i nawet polubiłam już to miasto (mimo wielu minusów) ale przychodzą dni, że już nie mogę wytrzymać z tęsknoty.. a wiem, że na razie nie mogę sobie pozwolić żeby wrócić do Polski.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1271
Re: Tęsknota za Polską 14 lat(a) temu  
wiesz ja też mam takie dni, a nie byłam w Polsce ponad 8 miesięcy i wiem że jak już tam pojadę to powrót będzie jeszcze gorszy niż ta cała tęsknota, nie ma leku na tęsknotę każdy z nas musi sobie radzić z tym po swojemu czasami jest to płacz, innym razem śmiech ale nie ma jednego skutecznego sposobu na tęsknotę za krajem, z którego tak naprawdę uciekamy wiadomo po lepsze jutro, jeśli chciałabyś czasami pogadać mogę podać Ci mój nr.gg na pewno będzie nam jakoś łatwiej pozdrawiam i trzymaj się
aglula
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1273
Re: Tęsknota za Polską 14 lat(a) temu  
Mam nadzieję, że masz tu przyjaciół lub chociaż dobrych znajomych, którzy pomogą Ci się z tym uporać. Trzymaj się ciepło.
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1294
Re: Tęsknota za Polską 14 lat(a) temu  
najwazniejsze to robic cos - zajac sie bo jezeli jest czas na myslenie wspominanie to jest zle - spotykaj sie z ludzmi - urozmaicaj sobie czas a powinno byc lepiej!
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1304
Re: Tęsknota za Polską 14 lat(a) temu  
teraz jest tyle mozliwosci jesli chodzi o transport poza tym telefon internet ze praktycznie ja nie czuje az takiej odległości która dzieli mnie z Polską
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2387
Re: Tęsknota za Polską 13 lat(a), 10 mies. temu  
Teraz tęskni sie za Polska ale jak się wróci to w zderzeniu z rzeczywistością okaże się że nasza tęsknota była zdradziecka
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2544
Re: Tęsknota za Polską 13 lat(a), 10 mies. temu  
Problem polega na tym że uderzają w nas Polskie realia od których już się odzwyczailiśmy. Dlatego jest to dla nas pewnego rodzaju szok i zniechęcenie do bycia tam na stałe.
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...