piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1
TEMAT: Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną
#1384
Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną 14 lat(a) temu  
Czy wierzycie w przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną? bo moim zdaniem to niemożliwe i zawsze jedna strona będzie oczekiwała czegoś więcej, nawet jak się z tym nie zdradza. Sam miałem taką sytuacją w życiu i teraz już nie wierzę w bajki i właśnie teraz się zastanawiam czy nie za bardzo zbliżyliśmy się z pewną koleżanką (w sensie przyjacielskim) i czy to bezpieczne (z mojej strony na pewno nie będzie nic więcej). Jak uważacie czy możliwa jest czysta przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1385
Re: Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną 14 lat(a) temu  
Ja myślę, że to możliwe tylko wszytko musi być od początku jasne. Sam mam przyjaciółkę i napewno nie ma mowy o niczym więcej.
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1387
Re: Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną 14 lat(a) temu  
Trudno powiedzieć, ale myślę, że ogólnie to jest możliwe. Może niech się wypowie jakaś kobieta.
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1388
Re: Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną 14 lat(a) temu  
Oczywiście, że jest możliwa, tylko tak jak wspomniał kolega musi być wszystko jasne od samego początku, żadnych oczekiwań.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1390
Re: Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną 14 lat(a) temu  
Jako kobieta mogę powiedzieć, że wszystko zależy od dwojga ludzi, ale to jest możliwe sama mam przyjaciela. Zresztą zawsze lepiej dogadywałam się z mężczyznami.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1403
Re: Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną 14 lat(a) temu  
Wszystko jest mozliwe,trzeba wiedziec tylko czego sie chce-a wszystko bedzie jasne i klarowne bez podtekstow
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Pozostałe oferty

eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...