piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Sposoby robienia bigosu
Dyskusje o kulinariach, przepisach i pomysłach. Wasze opinie na temat jedzenia, restauracji oraz o wszystkim co smaczne...
W dół1234
TEMAT: Sposoby robienia bigosu
#6531
Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 4 mies. temu  
co wrzucacie do bigodu bo tutaj nie ma nigdzie suszonych grzybów a i kiełbasa jest dziwna więc z czego bigos będziecie robiły?
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6542
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 4 mies. temu  
U mniebigos gotuje zona bo ma w tym mistrzostwo, ale ja robie zakupy wiec wiem ze suszone podgrzybki lub prawdziwki dostaniesz w tesco. Chyba w tym dziale gdzie polskie i inne tego typu produkty. Asda chyba tez ma ale nie pamietam gdzie ostatnio kupowalem. A co do kielbasy to torunska lub czosnkowa z tesco jest ok
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6544
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 4 mies. temu  
ja proponuje kapuste
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6560
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
zawartość słoika z bigosem przelać do garnka gotować przez ok 10 minut i bigos jest
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6563
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
Moherowy, pamietaj jeszcze ze nie tylko przelac. Potrzebne jest rowniez naczynie z oznaczeniem "microwave safe".
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6580
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
i pomyśleć że na hasło jak zrobic bigos odezwali sie sami faceci
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6587
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
...nie??? Wiadomo kto umie gotowac, hahha!
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6607
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
wyjątki stanowią regułę a to przecież oczywiste ze kobietą łatwiej coś ugotować niż facetom tylko że jak facet potrafi gotować to od razu biorą go do programów kulinarnych itp stad mylne pojęcie ze więcej facetów gotuje niż kobiet
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6627
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
...z kobieta to latwiej "cos" zrobic w kuchni . Ja tam nie neguje tego ze kobiety umieja gotowac, ale jednak wiecej jest chyba facetow. A co do tego co ty mowisz to biorac pod uwage ze np w tym kraju gotuja faceci (tak jest prwadopodobnie z lwiej wiekszosci resturacji), kazda kobieta ktora jest na tyle dobra zeby zablysnac powinna miec swoj program biorac pod uwage ze jest ich tak niewiele. A jest tylko Nigela
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6644
Re: Sposoby robienia bigosu 13 lat(a), 3 mies. temu  
szkot_77 napisał:
U mniebigos gotuje zona bo ma w tym mistrzostwo, ale ja robie zakupy wiec wiem ze suszone podgrzybki lub prawdziwki dostaniesz w tesco. Chyba w tym dziale gdzie polskie i inne tego typu produkty. Asda chyba tez ma ale nie pamietam gdzie ostatnio kupowalem. A co do kielbasy to torunska lub czosnkowa z tesco jest ok
o suszonych grzybach tutaj nie słyszałam a jak one sie nazywają maja jakąś specyficzna nazwę?
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...