Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |

El.ME: Szkocja bliska kompromitacji w meczu z Liechtensteinem
Utworzony: środa, 08 września 2010 11:08
Mecz ze sklasyfikowaną na 141 pozycji drużyną Liechtensteinu miał być dla podopiecznych Craiga Leveina spacerkiem i okazją do zdobycia łatwych punktów. Jak się jednak okazało na rozstrzygnięcie trzeba było czekać do ostatnich sekund meczu. Szkoci przełamali rywala dopiero w 97 minucie po strzale Stephena McManusa.

r e k l a m a

Pierwszą bramkę zdobyli skazywani na pożarcie zawodnicy Liechtensteinu. Prezent na 36 urodziny sprawił sobie Miario Filck, pokonując w 46 minucie szkockiego bramkarza.

Szkoci zdołali wyrównać za sprawą niezawodnego Kennego Millera, który w 63 minucie strzałem głową przywrócił "Walecznym Sercom" nadzieję na zwycięstwo w tym spotkaniu.

Na rozstrzygnięcie meczu trzeba było czekać, aż do 97 minuty, wtedy to po rzucie rożnym wykonywanym przez Robsona na bramkę gości celnie uderzył głową Stephen McManus, zostając tym samym bohaterem całej Szkocji.

Do niespodzianki doszło w innym meczu tej grupy. Występujący przed własną publicznością Czesi ulegli Litwie 0:1.

Liderem w I grupie jest Szkocja, przed Litwą i pauzującą w tej kolejce Hiszpanią.