piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Język angielski przez internet
System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół12
TEMAT: Język angielski przez internet
#10870
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 6 mies. temu  
Zależy jaki kurs wybierasz. Ja słyszałem o wyborze przez ludzi czegoś takiego jak kurs english-by-phone przez skypa z lektorem. To jest podobne do szkoły językowej tylko, że w domu i przez internet. Jeżeli chodzi o e-learningi, w których uczysz się samemu i rozwiązujesz zadania, ćwiczysz, to wymagają one dużego samozaparcia i ciężko przy takich nauczyć się poprawnej wymowy.
ademkar
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11057
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 6 mies. temu  
Każdy kurs czy to przez telefon, internet czy też indywidualnie jest wtedy skuteczny jeżeli sami tego chcemy w innym przypadku nawet geniusz nie nauczy nas
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11416
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 4 mies. temu  
Nie żal Ci kasy?
Ja zaopatrzyłem się w 3 książki, porobiłem fiszki, oglądam filmy po angielsku... Uczę się wtedy kiedy mam ochotę. Gdy wieje za oknem, czy pada, nie ma oporów przed opuszczeniem domowych pieleszy Biorę księgę, zeszyt i wkuwam słówka. Gadam, sam do siebie, w myślach, ze znajomymi - korzyść obopólna. A jak nie wiem jak coś przeczytać to odpalam google i jest super.
gl89

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11456
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 4 mies. temu  
słowo klucz to uczenie sie kiedy ma się ochotę dzięki szkole i kursowi który się opłaci ma sie przymus do nauki a systematyczna nauka jest skuteczniejsza od tej na ochotę
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11665
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 4 mies. temu  
Bez własnej motywacji nawet pas na dupe nie pomoże ale jak nie potrafisz sie sama uczyc no to musisz liczyc się z wiekszymi kosztami
Rewolucjonista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13325
Portal eTutor 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jeżeli chcecie uczyć się angielskiego przez Internet to koniecznie wypróbujcie Portal eTutor.
Rejestracja konta jest darmowa i bez opłacania pełnego dostępu każdy może korzystać z dostępnej lekcji, możliwości nauki słówek (ponad 350) oraz uczyć się języka przy pomocy ciekawych ćwiczeń.

Rozmawiacie również o motywacji, więc tym bardziej warto założyć tam konto, bo społeczność wokół tego portalu oraz statystyki naprawdę motywują do systematycznej nauki.

Polecam zobaczyć poniższe video:
audioebooki
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/03/14 19:24 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13477
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witajcie,

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przeznaczoną dla osób, które chcą szlifować swój angielski poprzez świetną zabawę. Wystarczy dołączyć do panelu PolesApartUK, aby otrzymać miesięczny darmowy dostęp do płatnego serwisu z nauką angielskiego English Attack! Wystarczy kwadrans dziennie, aby po paru tygodniach zauważyć wyraźną poprawę. Wciągające multimedialne materiały mają różny poziom trudności, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dodatkowo będąc użytkownikiem panelu PolesApartUK możesz brać udział w sondażach przeznaczonych dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i zarabiać prawdziwe pieniądze lub dostawać vouchery na zakupy w sieciach popularnych marketów na Wyspach np. Tesco, Sainsbury's, John Lewis, Debenhams czy Waitrose. Pamiętaj, że każdy Twój głos się liczy i wpływa na rozwój nowych produktów oraz na poprawienie jakości obsługi. Dlatego jeśli masz tylko chwilę czasu dołącz do serwisu.

Ja korzystam zarówno z English Attack jak i PolesApartUK już kilka miesięcy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam każdemu!

Pozdrawiam
Tomek
Tomek_Liverpool
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/03/28 08:43 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13491
Re: Język angielski przez internet 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Nie ma nic lepszego jak szkoła bo w natłoku obowiązków ciężko się zmotywować do nałki jak nie ma obowiązku a w domu tak jest
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...