czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Kontynuacja technikum w UK
System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół1
TEMAT: Kontynuacja technikum w UK
#15624
Kontynuacja technikum w UK 11 lat(a), 4 mies. temu  
Proszę o poradę i pomoc, ponieważ nie mam zupełnie pojęcia co i jak robić. Ale zacznę od początku. Otóż w przyszłym roku w wakacje, chcę dojechać z synem do męża do Anglii- Didcot koło Oxfordu na stałę, i chcę aby syn kontynuował naukę w Anglii. Jest w 1 klasie technikum informatycznego i jego poziom jęz.angielskiego w szkole jest na poziomie zaawansowanym. Egzaminy w gimnazjum zdał na 90%. Moje pytania to: gdzie powinien syn kontynuować dalej naukę w college czy uniwesytet? czy powinien mieć jakieś kursy zdane w Polsce? chciałabym dowiedzieć się wszystko od początku do końca na temat szkół, załatwiania przyjęcia do szkoły...Czy są jakieś instytucje które udzieląmi szczegółowych informacji w przeniesieniu syna do szkoły w Anglii.Proszę o porady i pomoc.
Małgosiek
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15632
Re: Kontynuacja technikum w UK 11 lat(a), 4 mies. temu  
To szanowny małżonek jeszcze się nie dowiedział? Czy taki zarobiony 24h, ze nie ma czasu?
A tak na poważnie, to biorąc pod uwagę wiek syna (1 Technikum to o ile się nie mulę wiek 15 lat), to z Uni troszkę przesadziłaś ale w pełni cię rozumiem, bo każdy rodzic ma dziecko geniusza.
Ale wracając do tematu colledge jest w UK za free ale na studia to przygotuj się na wydatek rzędu 9,000 funtów/rok.
Instytucją zajmującą się przeniesieniem dziecka ze szkołu w PL do szkoły w UK są jego prawni opiekunowie bądź rodzice, informacji na temat wymagań jakie powinien spełnić zagraniczny uczeń/student udziela szkoła. Wystarczy się do takiej szkoły przespacerować i zapytać w sekretariacie.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...