piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Benefit dla kuzyna podejmójącego naukę w Colleagu
System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół1
TEMAT: Benefit dla kuzyna podejmójącego naukę w Colleagu
#16366
Benefit dla kuzyna podejmójącego naukę w Colleagu 10 lat(a), 11 mies. temu  
Witam mam prośbę aby mi pomóc ....
mam 17l i wyjeżdżam do Anglii
Będę tam pod opieką kuzynki
Chcę rozpocząć także edukację w colleagu
Czy jest możliwość aby moja kuzynka dostała na mnie benefity ???
Lub jakieś zapomogi ?
Wszystkie formalności już są załatwione w Polsce...
Jest to dla mnie bardzo ważne
Liczę na was
Fylyppp
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16414
Re: Benefit dla kuzyna podejmójącego naukę w Colleagu 10 lat(a), 10 mies. temu  
Poszukaj lepiej pracy a potem się zastanów co dalej. Chyba nie przylatujesz tu z zamiarem siedzenia na benefitach bo ktoś ci powiedział ze daja tyle kasy ze starczy ci na mleko i miód i jeszcze zostanie...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16415
Re: Benefit dla kuzyna podejmójącego naukę w Colleagu 10 lat(a), 10 mies. temu  
Musiałbyś być adoptowany, żeby twoja opiekunka/kuzynka mogła dostawać na ciebie benefity a i tak bodaj, że przez rok, bo nie wiem czy na pełnoletnich wypłacają child benefit.
Jako 17to latek spokojnie możesz iść do pracy.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16484
Re: Benefit dla kuzyna podejmójącego naukę w Colleagu 10 lat(a), 10 mies. temu  
Uwazam kolego jesli nie chorujesz, tzn. nie masz zadnych problemow neurologicznych czy sprawnosciowych to na piekne oczy nikt tobie nie da czy twojej siostrze benefitow zebys ty mogl sie uczyc a tym bardziej jezyka angielskiego. Na studia jak bys poszedl to moze bys mogl sie starac o jakies naukowe jak w Polsce na studiach tyle ze to tez od twoich wynikow w szkole by zalezalo. Ja jestem w Anglii i rozowo nie ma tak jak niektorzy mysla, szkoly angielskiego sa juz platne, nie ma darmowych jak kiedys, wiem bo sam jestem w Anglii od nie dawna i chodze narazie do szkoly. Szkole bys mial darmowa tylko wtedy gdy bys dostawal jakies benefity ale jak jestes zdrowy to uwazam ze nikt by ci niedal. Wiem bo zaostrzone sa teraz przepisy odnosnie przyznawania benefitow, jak ktos przyjedzie do Anglii to po pol roku pobytu moze sie starac dopiero o jakiekolwiek benefity ale tylko jesli masz jakies schorzenie wykryte w Polsce, tzn. epilepsja czy utrata sluchu. pozdrawiam
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...