wtorek, 19 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






JAK ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE
Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: JAK ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE
#11939
JAK ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE 12 lat(a), 2 mies. temu  
JAK I GDZIE MOŻNA ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE?
kalinek123
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11944
Re: JAK ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE 12 lat(a), 2 mies. temu  
Witam,kolego Mieszkanie Socjalne Można załatwić w bardzo prosty sposób.Ale zależy też parę rzeczy.Gdzie ma być te mieszkanie. W jakim województwie się o to Ubiegasz.Jak Sam wiesz mieszkania Socjalne Daje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej "MOPS"
Sprawa nr I. jeden to musisz pokazać Papiery,okazać się,że Kolega mieszka w złych warunkach.
Sprawa nr. II : Udostępnienie takich lokali jest formą pomocy świadczonej przez gminy. Do mieszkań socjalnych często trafiają osoby, które dostały sądowy nakaz eksmisji z mieszkania, w którym do tej pory zamieszkiwały.

Sprawa III -wiem jak to jest. Mój Kolega załatwiał sobie takie mieszkanie. Znalazł sposób ale nie mam zamiaru opisywać go na widok Publiczny. Jak chcesz zapraszam na maila.Albo kontakt typowo telefoniczny,powiem Ci jak to pokierować.Szybko,łatwo.Oczywiście nie mówię tutaj o machlojkach,tylko legalnym załatwieniu.
Jarecki1959
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14327
Re: JAK ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE 11 lat(a), 9 mies. temu  
Najłatwiejszym sposobem to znalezienie jakiegoś Polaka który pracuje w urzedzie miasta i dać mu w łapę
Wiewióra

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15706
Re: JAK ZAŁATWIĆ MIESZKANIE SOCIALNE 11 lat(a), 3 mies. temu  
A ja myślę że kolega albo pogubil się i wszedł nie na to forum albo robi sobie jaja
TU CHYBA CHODZI O MIESZCZANIE SOCJALNE NA TERENIE UK A NIE POLSKI ??!!
A więc jeżeli mowa o UK to musisz wypełnić aplikację w city council i prostu czekać. w szkocji możesz złożyć aplikację do kilku instytucji jednocześnie a więc do GOOGLE DO GRAMPIAN JEŻELI MIESZKASZ WSABERDEENSHIRE ORAZ DO LANGSTAN.... jeżeli mieszkasz w innym shire to odwiedz się jakie są tam instytucje i prostu wypełnia aplikację do. Wszystkiego info dostarcza ci w city council
tqilla
Posty: 11
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...