środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Egzamin na prawo jazdy w UK
Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół12
TEMAT: Egzamin na prawo jazdy w UK
#4356
Egzamin na prawo jazdy w UK 13 lat(a), 6 mies. temu  
trudny jest tutaj egzamin? trudniejszy niż w Polsce?
mozart

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5631
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
ja nauczysz sie teorii i bedziesz pewnie jeździł to bez problemu zdasz
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6205
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 13 lat(a), 4 mies. temu  
pomocne informacje
mozart

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7750
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 13 lat(a), 2 mies. temu  
a co chcesz wiedzieć więcej? trzeba sie nauczyć teorii i poznać zasady ruchu nie wspominajc o tym ze dobrze byłoby gdybys potrafiłe tez jeździc
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10391
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 12 lat(a), 8 mies. temu  
jest na pewno łatwiejszy niż w Polsce bo patrzą na Twoje umiejętnosci a nie za wszelką cene szukaja błedu żeby cie oblać
Komandor...

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16887
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 10 lat(a), 7 mies. temu  
Ja właśnie uważam, że z racji tego, iż egzaminatorzy patrzą głównie na umiejętności, jest on znacznie trudniejszy. Nie wystarczy tu jedynie znajomość przepisów i byle jaka jazda. Trzeba naprawdę dobrze jeździć, żeby zdać, co wymaga wielu godzin spędzonych za kółkiem. Natomiast, co do dokładnego przebiegu egzaminów na prawo jazdy, polecam zapoznać się z informacjami na stronie, gdzie kwestie te są bardzo jasno objaśnione.
Eizzy
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/11/02 10:27 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16987
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 10 lat(a), 5 mies. temu  
Wszystko to kwestia wiedzy i umiejętności
Benek
Posty: 125
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17049
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 10 lat(a), 5 mies. temu  
Moim zdaniem latwiej niz w Polsce.
Moj brat w Polsce zdal za 8 razem,a ja w Uk za 1-szym.

W Uk plus jest taki, ze mozesz sobie jezdzic ile chcesz na tymczasowym z tzw "L" z osoba obok (upowazniona). Ja w taki wlasnie sposob jezdzilem przez ponad pol roku (wczesniej wykupilem sobie 15 godz w AA z instruktorem, zeby obyc sie z zasadami i wiedziec na co glownie patrza na egzaminie). Pozniej wlasnym autem prze pol roku na "L". Egzamin zdawalem na wlasnym aucie wiec wyczucie sprzegla mialem wypracowane na tip top
Rajec
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17341
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 10 lat(a), 4 mies. temu  
Moim zdaniem, brytyjskie egzaminy są bardziej praktyczne i rzeczywiście uczą przyszłych kierowców przepisów, ale co ważniejsze myślenia podczas jazdy. Chociaż, za niedługo pewnie staną się jeszcze trudniejsze, bo nie będzie już możliwości zdawania egzaminów w języku polskim
Eizzy
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/07/01 09:11 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link reklamowy
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18092
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 9 lat(a), 10 mies. temu  
Nie zdawałam prawa jazdy w Polsce, więc nie mam porównania. A w Anglii prawo jazdy zdałam dwa lata temu, wtedy jeszcze można było zdawać w języku polskim. Ale zgadzam się z Wami - egzaminatorzy patrzą na nasze umiejętności, a poza tym znajomość przepisów jest kluczowa, dlatego radzę dobrze się z nimi zapoznać. Pamiętam, że ja dosyć szybko nauczyłam się wymaganych przepisów. Jeśli chodzi o materiały to miałam ich trochę, przede wszystkim korzystałam z brytyjskiego kodeksu drogowego - (teraz jest trochę nowsza wersja, bo ja z tego co pamiętam korzystałam ze starszego wydania), a poza tym przeglądałam również wiadomości znalezionych w sieci. I zdałam za pierwszym podejściem
Justyna86
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/07/01 09:11 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link reklamowy
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...