niedziela, 05 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: West - Glasgow & Lanarkshire... - Glasgow, North Lanarkshire (Motherwell), South Lanarkshire (Hamilton, East Kilbride), Renfrewshire (Paisley), North Ayrshire (Irvine), East Ayrshire (Kilmarnock), South Ayrshire (Ayr), East Dunbartonshire (Kirkintilloch), West Dunbartonshire (Dumbarton, Clydebank), Argyll and Bute (Lochgilphead), East Renfrewshire (Giffnock), Inverclyde (Greenock) i okolica...
W dół123
TEMAT: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc
#11970
Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
Witam. Nazywam sie Tomek mam 20 lat. Mam nie maly problem. Miedzy 14 a 16 stycznia przylatuje do Glasgow do pracy Bedzie to moja pierwsza wizyta w Szkocji. problem polega na tym ze nie wiem czy moj jezyk jest na tyle dobry zeby sie odnalezc namiejscu. Mianowicie chodzi o to ze najpierw musze doleciec do glasgow potem musze przesiasc sie w jakis autobus aby dojechac na dworzec potem do miasta Perth a z tego miasta jeszcze musze dostac sie na toxtill camp 10 minut oddalonego od PErth. Na tym forum zalogowalem sie po to aby poprosic jakas osobe o pomoc aby jakos sie ze mna na miejscu spotkala powiedziala mi wszystko co i jak, moze to brzmiec lekko absurdalnie ale mimo to czekam na jakas odpowiedz. Pozdrawiam
noliko92
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11972
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
Zeby nie bylo ze wszyscy chowaja glowy w piasek. Ja niestety nie jestem z glasgow lub nawet z okolicy wiec nie masz co liczyc ale jak bedziesz potrzebowal jakiejs informacji to pytaj smialo. Na farme znaczy przylatujesz? Czy do obozu pracy bo "camp" mniej wiecej tak brzmi ) A co oni teraz maja za prace w zimie?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11973
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
Obozu Tak Nie ciekawie?
noliko92
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11977
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
noliko92 napisał:
Obozu Tak Nie ciekawie?
Nie no sie nabijam, ale znaim przyjedziesz na farme postaraj sie poszukac w necie opini na jej temat bo farmy same w sobie to nie za fajna historia. A czemu nie lecisz do edynburga? Mialbys kupe blizej. Zg'gow prestwick musisz dojechac do glasgow okolo 50 km, z glasgow do perthbedzie okolo 100, jak bys ladowal w edi to masz 70km.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11978
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
A gdzie ty to wogole znalazles? Wygaje mi sie ze kiedys gdzies slyszalem te nazwe, ale pewien nie jestem. Probowalem "!googlowac" ale niec nie ma. Daj jakiegos linka albo cos to lookne i ci powiem .
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11983
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
biletu jeszcze nie kupilem moglbym poleciec do Edynburga a ta sa pana okolice ? to jest ich strona www.stewartsoftayside.co.uk
noliko92
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11984
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
Edynburga nie. Jestem powiedzmy ze z okolicy (chociarz tej dalszej) Perth. Teraz nie mam czasu bo smigam do pracy ale jak wroce to zobacze co tam jest..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11985
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
Dosc dobrze to wygklada ale co ty masztam robic o tej porze roku? Lecisz na pewniaka czy znalazles stronke i liczysz na to ze sie uda? Nie zrozum tego zle ale to dosc wazne pytanie? Masz juz zagwarantowana prace, mieszkanie? Ustalili z toba wymiar godzin i stawke? Jakie koszty zakwaterowania? Praca stala czy tylko na chwile? Jesli okres probny to jak dlugi i jakie szanse na kontrakt potem? To wszystko musisz wedziec zeby pozniejsie nie zdziwic.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11986
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
...a teraz smigam do pracy bo zaczynam za 7 min a spieprzyl mi sie samochod i musze dojsc na piechote, hahaha...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11987
Re: Przyjezdzam do Glasgow prosze o POmoc 12 lat(a), 4 mies. temu  
noliko92 napisał:
nie wiem czy moj jezyk jest na tyle dobry zeby sie odnalezc namiejscu.
Ja na Twoim miejscu bym się tym w ogóle nie przejmował. Racja chechłączą oni tutaj ale nie spotkałem jeszcze Szkota, który odprawił kogoś z kwitkiem bo ktoś nie mówi poprawną angielszczyzną
Najważniejsze to uśmiech i pewność siebie. Było tak ze mną i znam masę podobnych przypadków. Więc uszy do góry
noliko92 napisał:
Mianowicie chodzi o to ze najpierw musze doleciec do glasgow potem musze przesiasc sie w jakis autobus aby dojechac na dworzec potem do miasta Perth a z tego miasta jeszcze musze dostac sie na toxtill camp 10 minut oddalonego od PErth.
Z tego co widać to planujesz lecieć do Glasgow-Prestwick. Dojazd do centrum Glasgow stamtąd jest banalny. Wychodząc z lotniska korzystasz z rękawa, przechodzisz nad szosą i wychodzisz na peronie. Na pewno będą ludzie, którzy w razie czego Ci powiedzą co i jak. O bilet się nie martw, kupisz w pociągu. Bez żadnej kary czy innych polskich fanaberii Niestety nie pamiętam ile kosztuje bilet bo dawno już nie korzystałem z tego lotniska. Ale powinieneś mieć możliwość zapłacenia kartą w razie czego.
Po dojechaniu na dworzec Buchanan w Glasgow...jesteś na dworcu. Czyli masa tabliczek i informacji. Na pewno znajdziesz busa do Perth -

www.citylinkonlinesales.co.uk/JPlannerServlet?mn=1&op=6 choćby

Potem polecałbym się spytać kierowcy. Wydaje mi się, patrząc po mapie, że Ciebie interesować będzie bus do Dundee ale nie dam sobie głowy uciąć - nie moje okolice.

Mam nadzieję, że w miarę Ci to pomogło.
Pozdrawiam,

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/02 17:45 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...