wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: East - Edinburgh & Fife... - Edynburg, East Lothian (Haddington), Fife (Dunfermline, Glenrothes, Kirkcaldy, St Andrews), Midlothian (Dalkeith), West Lothian (Livingston) i okolice...
W dół1
TEMAT: Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu...
#13831
Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu... 11 lat(a), 11 mies. temu  
Witam !
Potrzebuję pomocy w ustaleniu czy pod podanym adresem znajduje się firma. Chciałem kupić samochód od pewnej firmy znajdującej się w Edynburgu:
77 BRUNSWICK STREET
EDINBURGH, EH7 5HS
UNITED KINGDOM

Firma nazywa się DEAL TO ME LTD. i zajmuje się leasingiem i sprzedażą aut używanych. Jeżeli ktoś w pobliżu dałby radę to sprawdzić byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
Wojtek
bakoon

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13857
Re: Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu... 11 lat(a), 11 mies. temu  
Witam
Ja od przedwczoraj mam z nimi kontakt. Wedlug danych na internecie firma istnieje naprawde. Zainteresowaly mnie ich auta polkeasingowe w dobrej cenie.
Chcialbym, zeby na forum wypowiedzial sie ktos, kto moglby potwierdzic ich rzetelnosc, bo moja żona na samochód sie napalila. transakcje chca przeprowadzac poprzez allegro.

dopisane 17:16

Dostałem informację z allegro, że oni nie uczestniczą w tego typu transakcjach i może to być próba zwykłego oszustwa.
Zapytałem tą firmę, czy mogę osobiście wpaść i kupić auto, które sobie najpierw obejrzę i sprawdzę. Wtedy mogę z nimi podpisać umowę i za te 1.500 PLN już się zgodzę żeby mi auto pod adres dowieźli albo sam nim wrócę po opłaceniu próbnej rejestracji i ubezpieczenia.
Jakoś takie okazje z reguły nic dobrego nie wróżą, tym bardziej, że pytanie wysłałem do nich po polsku a dostałem angielską odpowiedź a z reguły wiem, że nasi tylko patrzą żeby swoich wy...hać.

poprawione 06.04 22:38

Proszę, darujcie sobie tą firmę. Po kilku kontaktach, chociaż już wcześniej wiedziałem, że to pic na wodę, wyszło szydło z worka.


Jakbyś potrzebował dalszych informacji, bo zapewne się odezwą to pisz śmiało na jrat@interia.pl lub dzwoń na +4407871763665
Pozdrawiam serdecznie
Jacek
mechanizator
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/05/06 22:39 Przez mechanizator.Powód: aktualizacja danych
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20056
Re: Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu... 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Można zarobić bardzo szybko w UK, ale najlepiej szukać pracy przez Internet za pomocą stron. Ja nie miałam problem z odnalezieniem się w UK w ogóle, brak Rodziny, Znajomych, języka znałam średnio, ale ta polska strona mi pomogła, podsyłam link: moneygrabbing.co.uk
Kamila S.
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/05 15:19 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

ebookers.com ebookers
Wyszukiwanie i rezerwacje połączeń lotniczych,...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...
eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...