poniedziałek, 06 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Feromonony czy to działa?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Feromonony czy to działa?
#1172
Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Przez internet są do kupienia feromonu w formie dezodorantu. Czy to działa w ogóle, co o tym sądzicie?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1185
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
e tam to jest bzdura z tymi feromonami - moze kiedys jak ludzie sie nie myli a teraz nasz naturalny zapach maskowany jest przez perfumy, sztyfty wiec jestem pewna ze feromony nie dzialaja
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1186
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
cos jednak jest na tapecie z tymi feromonami bo bez powodu nie mowiono by tyle o tym
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1195
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
ja również nie wierze w te historyjki o feromonach - o człowieku świadczy w jego charakter i osobowość
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1196
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a ja takie perfumy z feromonami kupilam: konkretnej firmy badania potwierdzone naukowo rekomendacje itd..
i co? sama nie wiem.
owszem wydaje mi sie ze wtedy ludzie bardziej na mnie uwage zwracaja ale z drugiej strony kiedy ich uzywam czuje sie bardziej pewna siebie i jestem bardziej otwarta na innych.
wiec mysle ze to bardziej na psychike dziala.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1202
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
anus384 napisał:
e tam to jest bzdura z tymi feromonami - moze kiedys jak ludzie sie nie myli a teraz nasz naturalny zapach maskowany jest przez perfumy, sztyfty wiec jestem pewna ze feromony nie dzialaja

No dokładnie to kwestia psychiki - efekt placebo. No ale może niektórym właśnie to jest potrzebne.
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1203
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
anus384 napisał:
e tam to jest bzdura z tymi feromonami - moze kiedys jak ludzie sie nie myli a teraz nasz naturalny zapach maskowany jest przez perfumy, sztyfty wiec jestem pewna ze feromony nie dzialaja

a jaki zapach mialy te feromony? ;p
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1218
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
feromony? ja juz myslalam ze to bylo kiedys i podobnie jak z disco polo wygaslo
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1222
Re: Feromonony czy to działa? 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
gdyby bylo 0 efektów to ludzie by o tym nie mowili
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3224
Re: Feromonony czy to działa? 13 lat(a), 8 mies. temu  
feromony smierdza i to jest fakt! to tak jakby ktos polecial na wasz pot - mozliwe ale malo realne
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...