czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jazda samochodem po torze
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Jazda samochodem po torze
#15372
Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 6 mies. temu  
witam, być może ten temat już był poruszany na forum, ale chciałabym prosić o poradę. Zbliżają się urodziny mojego narzeczonego w związku z tym chciałabym mu kupić jazdę fajnym autem po fajnym torze, bo jest maniakiem motoryzacyjnym i na pewno mu się spodoba, problem polega na tym, że nie bardzo wiem gdzie mogę coś takiego w Anglii znaleźć, a najlepiej gdzieś w okolicach Birmingam. Mógłby mi ktoś pomóc, ponieważ ja mieszkam w Polsce, a on w UK i zielonego pojęcia gdzie mogę tego poszukiwać.

z góry dzięki
trusqlek
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15373
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 6 mies. temu  
Sama bym chciała wiedzieć też bym się przejechała po takim torze
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15399
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 6 mies. temu  
Siema,

Muszę przyznać że zazdroszczę narzeczonej, moja dziewczyna nie wpadła by na taki pomysł No ale wracając do torów to w UK jest ich dość dużo, w przeciwieństwie do Polski. Dość blisko Birmingham jest "Donnington Park", tutaj możesz przejrzeć ofertę do wykupienia: www.donington-park.co.uk/experiences/track-driving-experiences/

A jak chcesz zaszaleć to też dość blisko Birmingham jest najsłynniejszy tor Formuły 1 - Silverstone: www.silverstone.co.uk/experiences/driving-days/

Pozdro!
Kamilione
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15403
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 6 mies. temu  
Kamilione napisał:
Siema,

Muszę przyznać że zazdroszczę narzeczonej, moja dziewczyna nie wpadła by na taki pomysł No ale wracając do torów to w UK jest ich dość dużo, w przeciwieństwie do Polski. Dość blisko Birmingham jest "Donnington Park", tutaj możesz przejrzeć ofertę do wykupienia: www.donington-park.co.uk/experiences/track-driving-experiences/

A jak chcesz zaszaleć to też dość blisko Birmingham jest najsłynniejszy tor Formuły 1 - Silverstone: www.silverstone.co.uk/experiences/driving-days/

Pozdro!



Mnie też zaciekawił ten temat, więc może znasz jakiś tor również blisko Glasgow?
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15415
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Uczennica napisał:
Mnie też zaciekawił ten temat, więc może znasz jakiś tor również blisko Glasgow?

Oczywiście że znam! mieszkam koło Edynburga, także w miarę znajome okolice. A więc nie licząc wielu małych gokartowych torów, których jest pełno, najbliższy w miarę prawdziwy tor wyścigowy jest nad Dumfermline, nazywa się "Knockhill Racing Circuit", strona z ofertą: driving-experience.knockhill.com

Sam niedługo planuję skorzystać z 3-4h przejażdżki Aston Martinem, za 200F wydaje się baaardzo kuszącą ofertą. Czytałem recenzje tych co już skorzystali i podobno jest zarąbiście! Oczywiście cena jest przeszkodą żeby często korzystać z toru, ale na prezent czy jeden wypad idealna rzecz.

Pozdro!
Kamilione
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15422
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Super, wielkie dzięki Fajnie wiedzieć że coś takiego jest w zasięgu ręki. Teraz tylko trzeba ładnie poprosić męża i gotowe
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15425
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15439
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15444
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
w jakim sensie wynajmowac? Chcesz takim superautem posmigac po miescie? Obawiam sie, ze takiej opcji nie ma a poza tym gdyby nawet, to oplata za wynajem bylaby horrendalna.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15504
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Nemo napisał:
w jakim sensie wynajmowac? Chcesz takim superautem posmigac po miescie? Obawiam sie, ze takiej opcji nie ma a poza tym gdyby nawet, to oplata za wynajem bylaby horrendalna.


Myślałem o wynajęciu auta na tor, nie na miasto Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że jest taka możliwość.
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...