niedziela, 28 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Wróżka
#1544
Wróżka 14 lat(a) temu  
Był ktoś z was kiedyś i wróżki? Wierzycie w takie rzeczy? Ja kiedyś byłam i wszystko mi się sprawdziło. Nie mówię tu o wróżeniu z kuli:) tylko o tarocie. Teraz może przejdę się do szkockiej wróżki:)
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1547
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
a co ci sie sprawdzilo? i czy wrozka szczegolowo przepowiadziala fakty czy bylo to na zasadzie bedziesz szczesliwa/smutna
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1553
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
ja nie byłam i napewno nie pójdę, chociaz mam koleżankę co chodzi przy kazdej wizycie w Polsce. Wydaje mi sie, ze sugestie wróżek czasami prowadzą do otumanienia, napewno nalezy miec duzo dystansu do tego co sie usłyszy, a nie kazdy potrafi.
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1560
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
o zgrozo, jak można w coś takiego wierzyć. Te przepowiednie polegają na mówieniu na okrągło tak żeby wszystko pasowało, cokolwiek by się nie stało.
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1562
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
kpiecz napisał:
o zgrozo, jak można w coś takiego wierzyć. Te przepowiednie polegają na mówieniu na okrągło tak żeby wszystko pasowało, cokolwiek by się nie stało.

No właśnie nie było na okrągło, tylko dosyć konkretnie, że znajdę chłopaka w którym się zakocham i będzie z pod znaku barana i że będzie to w kwietniu itd, także z perspektywy czasu trafiła w 100%.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1564
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
Ja też jestem sceptyczny. Moim zdaniem to zadziałało na zasadzie samospełniającej się przepowiedni.
radek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1629
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
do wrozki mozna sie przejsc ale nie brac powaznie tego co mowi w koncu zycie nalezy do nas i my nim kierujemy a nie jakas pani ktora nas w ogole nie zna nie wie jak dokonujemy wyborow wiec co ona moze takie powiedziec
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1644
Re: Wróżka 14 lat(a) temu  
A ja tam wierzę w takie rzeczy i myślę, że tu jest jak z każdym zawodem. Można trafić na uczciwą wróżkę albo na hochsztaplera.
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1801
Re: Wróżka 13 lat(a), 11 mies. temu  
uczciwa wrózka haha dobre
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1804
Re: Wróżka 13 lat(a), 11 mies. temu  
Moim zdaniem nie warto wierzyć w takie rzeczy i sie samemu nakręcać i mimo ze czasami moga byc ludzie którzy maja jakies zdolności przewidywania to i tak niema co ślepo wierzyć pierwszej lepszej "wróżce"
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...