piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Zakupy!!!
#19612
Re: Zakupy!!! 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ubrania może ciężko zamówić przez internet, ale na pewno da się zamówić polskie książki działa polska księgarnia na terenie UK i jest niedroga.
Polecam, jeśli posiadacie dzieci w wieku szkolnym!
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2015/11/16 16:56 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19627
Re: Zakupy!!! 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ubrania ciężko kupić przez internet? Przecież większość sklepów internetowych ma możliwość darmowego zwrotu więc zawsze można odesłać Poza tym jak np. zamawiam buty to zawsze patrzę nie tylko na rozmiar ale głównie na długość wkładki w centymetrach. A książki faktycznie można zamawiać online bo to najmniejsze ryzyko Ktoś tu wcześniej polecał księgarnię Rewolucja, zamawiałam z niej prezenty na święta dla dzieciaków i byłam bardzo zadowolona.
nataliar
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20059
Re: Zakupy!!! 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Mi zakupy zdecydowanie poprawiają humor i lubię je robić przez internet. Poza tym wybieram sklepy, gdzie mogę oddać lub wymienić towar za darmo. Link usuniety] Mają tanie buty z Gino Rossi i do tego wysyłkę gratis i zwrot do 100 dni!
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/07 19:48 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20180
Re: Zakupy!!! 8 lat(a) temu  
Ja przez neta żako kupuje ciuchy, wiem, że są dużo tańsze, ale jakoś nie mogę się przemóc. Kupiłem z kolei ostatnio buty, no i jestem nawet z nich zadowolony. Jeśli robię już zakupy przez neta to zamawiam jakieś rzeczy do domu typu: [usunięto], albo coś do samochodu. Oo, jeszcze książki. Zdecydowanie wolę tą formę zakupów, niż księgarnie, gdzie ludzie zamiast kupować książki, to wyczytują literki
pepe123
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/04/15 08:38 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20203
Re: Zakupy!!! 8 lat(a) temu  
Zakupy przez internet u mnie to już norma, głównie ciuchy, prezenty, drobny sprzęt elektroniczny typu czytnik do ebooków albo telefon i nie narzekam, zwłaszcza jak rozpowszechnił się sposób odbioru osobistego - nie zawsze jestem w domu, by odebrać paczkę od kuriera.
Jeszcze nigdy nie miałem problemów z zamówieniem, bo zawsze staram się wszystko sprawdzić, a jak nie ma potrzebnych informacji, nie boję się zadzwonić czy napisać maila.
bufftor
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20213
Re: Zakupy!!! 8 lat(a) temu  
Powiem Wam i pewnie Was zaskoczę, ale ja lubię najbardziej kupować sobie jedzenie! Oczywiście stawiam na jedzenie zdrowe, dlatego najczęściej kupuję przez internet tu: [usunięto], bo wiem, że zawsze trafię na jakąś promocję!
avanti20
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/04/25 08:57 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20496
Re: Zakupy!!! 7 lat(a), 8 mies. temu  
Ja poza elektroniką i jedzeniem praktycznie wszystko kupuję przez internet. Niestety nie mam czasu na łażenie po sklepach. Ale jest plus, przez internet można kupować Polskie produkty, które często są tańsze i lepszej jakości. Ostatnio np zakupiłam online z meble largo szafę i kilka półek, fakt trochę czekałam na przesyłkę, ale warto było. Zaoszczędziłam całkiem sporo, przede wszystkim czasu.
EwaEwka
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21249
Re: Zakupy!!! 7 lat(a), 8 mies. temu  
Ja uwielbiam robić zakupy przez internet, zazwyczaj jest taniej i wygodniej. Najczęściej kupuję kosmetyki i książki. W księgarni Rewolucja jest tanio, w piątki są promocje, także wybrane tytuły można kupić nawet za 50% ceny. Poza tym coraz częściej zdarza mi się kupować w sieci również ubrania i buty.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...