niedziela, 28 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Telefon komórkowy?????
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1234
TEMAT: Telefon komórkowy?????
#16545
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 9 mies. temu  
Ja jak potrzebuje zrobić dobre zdjęcie to sięgam po Nikona D3000 z obiektywem 18-200mm, hahahaha. Ale poważnie mówiąc to owszem, nokia wiedzie jeśli chodzi o telefony-aparaty, ale to tyle. Symbian zbyt dobry nie byl, nowe lumie z windowsem, owszem chodzą nieźle. Zona miała Lumia 800 ale telefon był tak naprawde zbyt nowy żeby coś konkretnie powiedzieć bo sprzedałem go po 7 miesiącach i kupiłem jej iPhona 4S. Nokia owszem ale poraz kolejny pojawia się ten sam problem c z symbianem, mianowicie rynek aplikacji. Wyszło im to samo co przedtem. Windows market leży pod względem cen aplikacji oraz ich dostępności. Mówiąc krotko nie ma dużo a jeśli już coś jest to kosztuje kilka razy więcej niż u mac'a czy androida, wiec albo coś zrobią albo skończą jak z osSymbian, z tym ze tym razem możne się okazać ze również jest to koniec marki Nokia..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16546
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 9 mies. temu  
Zwróć uwagę,że napisałem "na szybko" bo telefon zawsze mam ze sobą, chyba, że ty zawsze masz przy sobie swojego Nikona.
Ale się uparłeś na aplikacje, idąc Twoim tokiem myślenia powiedziałbym, że jak chce sobie pograć to sięgam po mojego Alienware
Zwróć uwagę na podstawowe zadania telefonu komórkowego a zauważysz, że wszystko inne to tylko dodatkowe bajery.

A wracając do Nokii, to jak dla mnie zawalili sprawę OS dla swoich telefonów i nie mając zbyt wielkiego wyboru sięgnęli po Windoze
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16550
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 9 mies. temu  
Nie, no masz jak najbardziej racje ale.... Podstawowe funkcje uzadzenia zwanego telefonem to po pierwsze odbiór i wykonywanie rozmów a po drugie smsow. Idac tym tokiem myślenia powinniśmy zatrzymać sie na etapie genialnego telefonu jakim była nokia 3310. Rozważamy jednak temat tego co nazywamy "smartphone" a tego raczej nie kupuje sie tylko do dzwonienia i pisania wiec dostępność do rynku aplikacji a co za tym idzie ich cen jest tu dość ważna myślę..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/07/08 18:17 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16906
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 7 mies. temu  
Symbian jest jednym z bezpieczniejszych systemów ale to tak samo jak IOS, tutaj akurat apple o to dba.
Ktoś wspominła że to nie jest telefon do dzwonienia... a do czego.
Akurat łatwość obsługi i szybkość działania właśnie ułatwiają dzwonienie i korzystanie z najbardziej potrzebnych rzeczy!.
RafusG
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17004
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 5 mies. temu  
Nie wiedzieć czemu ja jakoś jestem trochę staromodna w kwestii telefonów, bo nie przepadam za nowoczesnymi sprzętami więc lubię mieć ładny telefon ale nie koniecznie taki który robi i posiada "wszystko"
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Pozostałe oferty

Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...