piątek, 17 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Polskie leki??
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Polskie leki??
#16085
Polskie leki?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Widziałem w polskich sklepach pułki z polskimi lekami i zastanawiam się czy właściciele mają na to jakieś zezwolenia czy po prostu sprzedają je bo są dostępne?
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16094
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
a jakie to są leki? bo ja też widziałem ale to wszystko było OTC czyli leki dostepne bez recepty. mam nadzieję, że antybiotyków nie sprzedają
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16124
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Nie no to są te dostępne bez recepty, ale czy na nie nie trzeba równiez mieć pozwolenia? Chodzi mi o to czy są legalnie sprowadzane z Polski, bo coś tam kiedyś słyszałem o lekach i pytam z ciekawości.
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16125
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
niestety nie orientuję sie dokładnie jak to wygląda z punktu widzenia prawa farmaceutycznego i handlowego, bo są to leki mozna powiedziec tylko dla polaków. Gdyby to miał byc export na rynek angielski, to oprócz certyfikatu dopuszczenia przez tutejsze ministerstwo Zdrowia to opakowania powinny byc po angielsku jak równiez w srodku ulotka równiez w języku angielskim.
Mozna sie domyslać, że te leki sa kupowane via zaprzyjazniona apteka, punk apteczny czy sklep zielarsko medyczny i przywożone do UK.
Pytanie, co na granicy jesli celnik je znajdzie.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16129
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
No właśnie też mnie to ciekawi jeśli chodzi o przewożenie ich przez granicę bo chyba nie można. Ok, ale tego nie jestem pewien wieć nie będę drążył
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16178
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Nie myślicie chyba, że mogło zabraknąć leków w polskich sklepach. Przecież to raj dla Polaków każdy posiada własną mini apteczkę w domu, a najlepiej jak są to leki z Polski
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16180
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
ależ oczywiście. Gdyby zabrakło takiego leku jak No-Spa to chyba właściciele polskich sklepów zostaliby zlinczowani przez kobiety
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16217
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
To nie tylko Panie kupują leki, faceci też
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16222
Re: Polskie leki?? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
jak jego pani wyda polecenie zakupu to nie ma wyjście i kupic musi
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16306
Re: Polskie leki?? 11 lat(a) temu  
Adek napisał:
Widziałem w polskich sklepach pułki z polskimi lekami i zastanawiam się czy właściciele mają na to jakieś zezwolenia czy po prostu sprzedają je bo są dostępne?


Sa wydzielone hurtownie,które mogą sprzedawać owe leki sklepom i to one muszą mieć zezwolenia na takową sprzedaż.
viola_
Posty: 32
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Pozostałe oferty

GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...