sobota, 11 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Wyjazd do PL na swieta, pusty dom w UK --uwazajcie!!
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Wyjazd do PL na swieta, pusty dom w UK --uwazajcie!!
#17291
Wyjazd do PL na swieta, pusty dom w UK --uwazajcie!! 10 lat(a), 5 mies. temu  
Zapewne wielu z nas wyjezdza w tym okresie do Polski na Swieta. Moje mala rada: nie chwalcie sie wszystkim dookola, ze wyjezdzacie do Polski, zwlaszcza jesli zostawiacie puste mieszkanie w UK.
Too jest najlepsza pora dla zlodziei....

Znam 2 osoby, ktore w zeszlym roku zostaly okradzione do lysego bo zostawily puste mieszkanie (zlodzieje sie nie spieszyli bo wiedzieli dokladnie na ile ich ofiary pojechaly do Polski itp).

Wystarczy, ze znajomy sie dowie od znajomego i jego znajomy przypadkiem powie swojemu znajomemu przy piwku itp...

Czasami mala lampka (operowana przez czasomierz) wystarczy aby uchronic nasze domki
Kama76
Posty: 34
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17293
Re: Wyjazd do PL na swieta, pusty dom w UK --uwazajcie!! 10 lat(a), 5 mies. temu  
Niestety to prawda. Często widzę na fb jak ludzie się chwalą, że są np. na wakacjach nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17360
Re: Wyjazd do PL na swieta, pusty dom w UK --uwazajcie!! 10 lat(a), 4 mies. temu  
Najgorsza głupota jaka można zrobić to gadanie na lewo i prawo o swoich planach.
zielony ludek
Posty: 118
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17364
Re: Wyjazd do PL na swieta, pusty dom w UK --uwazajcie!! 10 lat(a), 4 mies. temu  
W stu procentach sie zgodze. Ja nigdy nie mowie kiedy, gdzie i na ile wyjezdzam. Jestem takiego przekonania, ze ludzie im mniej wiedza tym lepiej dla mnie.
ruda22
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
bon prix Bon prix
Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce...