środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Dom z drewna?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Dom z drewna?
#21256
Dom z drewna? 7 lat(a), 8 mies. temu  
Zastanawiałam się z mężem nad różnymi możliwościami: zakup domu, wybudowanie własnego itp. Natrafiliśmy na gotowe domy drewniane. Wyglądają świetnie i niektóre są ogromne, ale zastanawiamy się jak to jest z ich wytrzymałością? Czy słyszeliście, widzieliście lub sami może wybudowaliście taki dom? Czy może ktoś podzielić się swoimi spostrzeżeniami/opinią?
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21284
Re: Dom z drewna? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Opinie są różne. Zależy jak dom jest postawiony, bo w sumie kiedyś stawili praktycznie tylko drewniane. Ale to w dużej mierze zależy od solidności wykonania samego domu jak i postawienia.
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21486
Re: Dom z drewna? 7 lat(a), 5 mies. temu  
Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że nie ma to jak solidny dom murowany A może kompromis - kombinacja drewna i cegły
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21531
Re: Dom z drewna? 7 lat(a), 4 mies. temu  
Ja też się znam, ale słyszałam, że mnóstwo osób zaczęło się w ostatnim czasie tym interesować i zamawiać właśnie takie gotowce do złożenia. Więc chyba musi być to trwałe
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21585
Re: Dom z drewna? 7 lat(a), 3 mies. temu  
Domy z drewna są ciekawe, ale żeby był to porządny dom, dobrze zrobiony i wyposażony to wydamy praktycznie tyle samo pieniędzy lub niewiele mniej co na murowany.
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21718
Re: Dom z drewna? 6 lat(a), 11 mies. temu  
Marzy mi się taki drewniany domek, ale jako dodatkowy na działce lub coś w tym stylu Wystarczy złożyć, a wszystko nie zajmuje wiele miesięcy. Wykorzystać można na wiele sposobów, tak więc mam nadzieję że uda mi się kupić jakiś kawałem ziemi
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21735
Re: Dom z drewna? 6 lat(a), 11 mies. temu  
To fajna sprawa na domek letniskowy, czy turystyczny, ale na mieszkalny nie koniecznie. Chyba, że za 20 - 30 lat chcemy mieć nowy
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21759
Re: Dom z drewna? 6 lat(a), 10 mies. temu  
Dowiedziałam się kilku ciekawostek o domach drewnianych i jedank jak ma nam służyć dłuuugie lata to zdecydowanie murowany. Koszty nie będą może dużo większe, ale czas budowy dłuższy. Za to postoi dużo dłużej Chyba, że chcecie postawić typowy dom góralski z bali czy coś takiego, to wtedy inna sprawa.
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21798
Re: Dom z drewna? 6 lat(a), 8 mies. temu  
Domy z drewna są równie wytrzymałe co murowane. Nie jest to samo, nie ma co ukrywać, ale też są porządne i na pewno wytrzymują długo
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...