niedziela, 05 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Świadkowie Jehowy
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1...567891011...17
TEMAT: Świadkowie Jehowy
#6153
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 5 mies. temu  
obiło mi sie cos o uszy że oni za zwerbowanie dostają kase?
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6537
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
pierwsze słyszę a niby kto tą kasę miałby dawać? przecież jeżeli tak by było to skądś musieli by brać ta kasę?
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6540
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
To propaganda stworzona przez tych ktorzy sa im przeciwni, oraz tej czesci spoleczenstwa ktora krzyczy ze "kozia wiara idzie" i leca sie zamykac w domach.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6561
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
ale na bank moi znajomi mają znajomych właśnie u jehowym i oni mówili ze jeżeli przystąpi się do nich to otrzymuje sie prezent
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6562
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
Jesli ktos przystepe ze wzgledu na prezent, to niech lepiej wroci na plac krzyza pilnowac. Zpunktu widzenia wiar yjako takiej prezentem powinna byc dla ciebie sama mozliwosc chrztu w tej wierze gdyz wlasie to daje ci mozliwosc osiagniecia tego na czym najbardzieej ci zalezy- zycia wiecznego. Prawda jest taka ze lwia czesc polskiego spoleczenstwa gleboko i szczerze nienawidzi "koziej wiary" i gotowi sa powiedziec wszystko zeby ich napietnowac. Po pierwsze tolerancja....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6581
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
dla mnie jest to kolejna religia, zwiazek który chce sie wybić na przeciwieństwie do katolicyzmu zreszta najlepszy przykład jest z krwia w kościele katolickim pite jest wino jako krew i ogólnie to podstawa a wsród świadków jehowych jest całkowity zakaz a co za tym idsie nawet transfucji nie mogą zrobic - chore
mobo

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6586
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
No to to akurat faktycznie jest chore, ale nie jestem pewien czy dokladnie o przeciwiensta tu chodzi. Jsli szukasz religii opartej na przeciwienstwach, to chyba bardziej satanizm a co do nich to chyba bardzij odrzucenie pewnych kwestii. Co jest u niech z pewnoscia zle to to, ze spora czesc z niech biblia pozbawia wolnego myslenie co jest dosc niebezpieczne.Co dobre, wedlug mnie, to to ze w porownaniu do tzw katolikow wiekszosc z nich dobrze iew co wierzyi jest gotowa tego bronic i dla tego sie poswiecac. Ktory katolik poswiecil by swoj wolny czas zeby chodzic i "glosic"?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6609
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
szczerze to mi to wszystko wisi ale podajac ci argument który katlok to zobacz ile osob wierzących kataloków siedzi w klasztorach ilu jest ksieży wiec chyba duzo duzo wiecej niz jehowych
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6624
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
ale czy uwazasz ze siedzenie w klasztorze jest wporzadku? Dla mnie cos takiegoto objaw choroby psychicznej lub pogardy dla swiata. A z punktu widzenia religii, lub raczej mojego jej postrzegania. Czy nieuwazasz moherowy ze bog ktory daje ci tzw wolna wole i swarza cie czlowkiekiem chce zebys odrzucil ten dar i zamknal sie w murach klasztoru po to zeby sie modlic. Czy bog ktory jest tak poterzny ze stworzyl caly wszechswiat potrzebuje tego zeby ktos sie modlil w klasztorze? Zamykaja sie w zakonach i popadaja w paranoje tak bardzo ze zapominaja jaki jest ich cel tak naprawde. A ksieza to juz calkiem inna histoia. Znasz jakichs osobiscie? Ilu z nich naprawde robi to co robi z powolania i mozesz za to zagwarantowac, a ilu poprostu wyonuje zawod w czasie mszy i godzinach uzedowania biora parafialnego?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6642
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 4 mies. temu  
na początku nie wiedziałem co ci odpowiedzieć ;] a czy to jest wporządku zeby jehowi chodzili po ludziach i ich nagabywali na przejscie na swoja wiarę? skoro jest bóg ludzie powinni sami sie przyłaczyc do jednej "prawdziwej" religi którą jest wiara w jehowy? bo przecież bóg jest potężny. Bóg dał wolna drogę to dlaczego miałby zakazywać celebracji wiary w klasztorach poza tym klasztory jak mi sie wydaje prowadzą szkoły, osrodki pomocy społecznej przedszkola wiec idąc do klasztoru poswięcasz sie religi i pomocy innym ludzia i dla mnie nie ma w tym nic dziwnego a to dlatego ze każdy ma wolna wole wyboru
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1...567891011...17
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...