piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: North-East - Aberdeenshire... - Aberdeen, Aberdeenshire, Moray (Elgin), Orkady (Kirkwall), Szetlandy (Lerwick) i okolica...
W dół1
TEMAT: Targ staroci w Aberdeen
#3088
Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 8 mies. temu  
Witam, słyszeliście może o targu staroci w Aberdeen? Jedna Szkotka mi o nim opowiadała, o ile dobrze ją zrozumiałam:P kiedy i gdzie się odbywa?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4936
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 6 mies. temu  
nawet nigdy nie widziałem antykwariatu w Aberdeen a co dopiero targi
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5081
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 6 mies. temu  
na Ukrainie to jest zycie we Lwowie co niedziele jest targ antyków ale problem w tym że nie można zbyt dużo przewieść do Polski
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5665
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
Swietne miejsce na kupno jakiegos starocia jest ale poza miastem ok 30 mil . Tysiace rzeczy jak nie miliony W zyciu czegos takiego nie widzialem , jest tam niemal wszystko stare ksiazki , telefony , aparaty foto, kamery , meble , gwozdzie bla bla bla
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5705
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
a gdzie to dokładnie jest?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5722
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
obawialem sie tego pytania , szczerze to nie mam pojecia mam to zapisane w GPS napewno za Stonehaven kilkanascie km fajna plaza przy okazjii jak ktos lubi fotografowac
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5991
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
no to jak będziesz miał chwilkę to sprawdź dokładnie gdzie to jest albo podaj kod pocztowy cokolwiek
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6062
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
hej sorki ze tak pozno ale nie zagladam tu czesto St cyrus jak sie nie myle jadac od stonehaven trzeba skrecic w lewo bedzie tylko tabliczka plaza , ten zakret jest tux przed wielkimi kamiennymi mostami nie sposob je nie zauwazyc , predzej przejedziesz przez most chyba wlasnie w st cyrus po prawej jest jakby pomnik syreny jedziesz dalej i sa te mosty przed nimi przed zakretem nalezy skrecic na plaze jechac musisz ok 1 km miniesz kilka domow az dojedziesz do domu ktorego tez nie przegapisz no chyba ze teraz na zewnatrz bylo ok 100000 roznosci pod dachem kolejne tysiace nie pamietam ale ok 10-20 km za stonehaven .Sorki za chaotyczny opis trasy pogoda ciulowa wiec tam do wiosny sie nie pojawie
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6168
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
ale to jest bazar takie targowisko ze wszystkim jak w Polsce czy same antyki?
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6295
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
Powiem tak to nie bazar to stara chalupa ze stodola i garazami i tam tysiace wszelkiego radzaju rzeczy a na zewnatrz bylo chyba ze 100,000 od rowerow po stare garki , duzo mosiadzu itd teraz pewnie szlak to trafi po zimie , koles zbieral to przez kilka lat ma bzika na tym punkcie i teraz to wyprzedaje , nie wiem czy teraz tam cos mozna kupic pewnie tylko to co pod dachem , mnostwo porcelany itp , jak tam bylem nie mieli www czy cos w tym stylu wiec nie mam jak sprawdzic co sie tam teraz dzieje .
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Pozostałe oferty

MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...