czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Życie w anglii bez wykształcenia średniego
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Życie w anglii bez wykształcenia średniego
#14447
Życie w anglii bez wykształcenia średniego 11 lat(a), 9 mies. temu  
Witam.
W przyszłym roku skończę 18 lat i 2 klasę technikum.
Mam trudna sytułację i musze wyprowadzić się z domu.
Zalezy mi na wyprowadzce do Gloucester i moje pytanie jest takie: Jesli pójdę do collegu na naukę part time (chcę się jeszcze kształcić) i pójdę do pracy jako sprzątaczka albo kasjerka czy ktoś tam jeszcze.... to mam duże szanse na to być przeżyć? czy naukę da się pogodzić z praca i czy dam radę utrzymać się sama? Załózmy ze bede mieszkała z kimś w pokoju i wynajmę go w miescie i bede chodziła do pracy 5 dni w tygodniu . Bede jeszcze miała zrobiony kurs na pracownika biurowego z obsługa microsoft office, podstawami i bede umiaął jezyk dosyć dobrze (nieźle mi idzie język angielski) czy jest jakaś szansa ze dostanę taką pracę żeby mi starczyło na zycie? Proszę, bardzo mi zalezy na tym żeby się wyprowadzić z domu i takie plany snuję juz od roku... słyszałam ze na wynajecie pokoju z kimś bede musiala tygodniowo wydać 80-100 funtów, plus wyżywienie koło 30 funtów, plus bilet, komórka i tak dalej... czy starczy mi?
I czy jest jeszcze możliwoć bym pracowała i jednocześnie uczyła się full time ? np. chodziła na popoludnówki ? Bo zalezy mi na wykształceniu średenim...
Nahiarlia
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/07/04 13:17 Przez Nahiarlia.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14741
Re: Życie w anglii bez wykształcenia średniego 11 lat(a), 8 mies. temu  
Moim zdaniem będzie Ci bardzo ciężko: bez wykształcenia w jakimś kierunku dostaniesz słabo płatną pracę. Ja bym na Twoim miejscu jednak starała się najpierw zdobyć dobre wykształcenie, na to nawet warto wziąć kredyt, bo to jest wiek, a potem już tylko praca i coraz trudniej.
AnnaZ
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...