piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: zaczac od nowa :)
#17125
zaczac od nowa :) 10 lat(a), 4 mies. temu  
CZESC,
Jestem nowa na forum , i chcialabym uzyskac kilka informacji na temat pracy i zycia w Irl .Polnocnej badz UK .
Wiec moze zaczne od tego ze mieszkam w Irlandii juz dobrych kilka lat , i najwidoczniej chyba potrzebuje zmiany otoczenia. chcialabym wyjechac na Polnoc ewentualnie UK. I z tym wiaza sie moje pytania .
wiem ze trzeba miec NIN (UK) TO TAK JAKNASZ PPS NUMBER . czy mozna go wyrobic bez problemu przed podjeciem pracy ??? czy trzeba miec prace a potem starac sie o ten numer ?? jak dlugo sie czeka i czy trzeba zalatwic inne formalnosci zwiazane z tym numerem >nie wiem jakies dodatkowe rejestracje ??? . czy trzeba moze byc gdzies zameldowanym i miec potwierdzenie adresu jakimkolwiek rachunkiem ??? jesli tak to skad wziac takie rzeczy skoro mam zaczac od zera ?

KOLEJNE , wynajem mieszkania ewentualnie pokoju . jakie sa ceny srednio uogolniajac . wiem ze w UK placac np tygodniowy rent wszystko jest wliczone ( jezeli sie myle prosze o uwagi ) czy wszsytko to woda prad i co jeszcze jakie inne oplaty sa w to wliczone ??

stawka godzinowa to jakies 6 f ??? a praujac full time ile ma Wasz tydzien pracy /???? i jak faktycznie jest z ta praca znajac angielski i majac doswiadczenie w hotelarstwie np czy faktycznie da znalezc sie prace . nie bede wybrzydzac chodzi mi o zaczepienie sie na dzien dobry gdziekolwiek w jakims hotelu itp .
z gory dzieki wielkie za odpowiedzi ) pozdrawiam
kasiucha_x
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17126
Re: zaczac od nowa :) 10 lat(a), 4 mies. temu  
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17130
Re: zaczac od nowa :) 10 lat(a), 4 mies. temu  
dzieki bardzo
kasiucha_x
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17169
Re: zaczac od nowa :) 10 lat(a), 4 mies. temu  
Nie zapomnij o tym, że musisz mieć trochę gotówki na start bo z zerem na koncie miałabyś marne szanse.
mamuska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17244
Re: zaczac od nowa :) 10 lat(a), 4 mies. temu  
Ha . O to sie nie martw .
kasiucha_x
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

Tłumacz Przysięgły UK (tłumacze)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...