czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski
#20379
wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 7 lat(a), 9 mies. temu  
Witajcie,
Zastanawiałam się ostatnio jak najlepiej przesyłać środki z UK do Polski. Dotychczas robiłam tradycyjny przelew, więc środki były automatycznie wymienianie po kursie bankowym. Niestety, jak zdążyłam zauważyć jest to kosztowne rozwiązanie. W związku z tym pytanie - czy [Link został usunięty] to dobra alternatywa? I jak to działa?
Z góry dzięki za wskazówki i pozdrawiam,
Kasia
kasiareczka
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:05 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20397
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 7 lat(a), 9 mies. temu  
Cześć. Słyszałam o świetnym kantorze internetowym [Link został usunięty]. Podobno ma bardzo dobry kurs walutowy i współpracują z wieloma znanymi bankami. Jeśli cenicie sobie wysoką jakość usług i prawdopodobnie najlepsze kursy wymiany walu online, to jest to kantor stworzony dla Was. Warto zajrzeć na ich stronkę. Wydaje mi się, iż są godni polecenia.
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:06 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21263
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja korzystam z transfer wise i póki co to tam się spotykam zawsze z najlepszym kursem.
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22018
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 5 lat(a), 9 mies. temu  
Wiolka909 napisał:
Ja korzystam z transfer wise i póki co to tam się spotykam zawsze z najlepszym kursem.

Wcale nie jest to najlepszy kurs Najlepszy kurs uzyskamy wymieniając walutę w kantorach internetowych. Kantory te mają najlepsze warunki cenowe jeśli chodzi o wymianę waluty.

Aby z nich korzystać musicie założyć sobie konto walutowe. Proponowałbym jednak porównać sobie warunki poszczególnych banków bo wiele z nich posiada konta, które są dość drogie. Szukajcie darmowego konta.
Jak w nest banku www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/06/29 06:37 Przez jka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22068
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 5 lat(a), 7 mies. temu  
Do zależy od kilku czynników, ale na pewno bezpośrednie trasfery nie są korzystne. Konto walutowe nie rozwiązuje sprawy, jeżeli chcemy mieć w Polsce złotówki.
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22371
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 4 lat(a) temu  
Omen napisał:
Do zależy od kilku czynników, ale na pewno bezpośrednie trasfery nie są korzystne. Konto walutowe nie rozwiązuje sprawy, jeżeli chcemy mieć w Polsce złotówki.

bezpośrednie czyli przez bank? zgadzam się
osobiście od lat wysyłam przez transfer24, coraz niższe prowizje, obecnie od 59p za przelew i do tego kasa w kilka minut na koncie złotówkowym w Polsce
przez bank wysłałem tylko raz i później przerzuciłem się na zewnętrzne sposoby, które są równie bezpieczne
pozdrawiam, tomek
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Pozostałe oferty

Express Bus (Paczki, przewóz osób)
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...