piątek, 22 lutego 2019
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

Moje Konto

Zaloguj / Zarejestruj
i zacznij w pełni korzystać z POLEMI.co.uk
PolishPlace.pl
r e k l a m a  |

wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski
wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 2 lat(a), 8 mies. temu  
Witajcie,
Zastanawiałam się ostatnio jak najlepiej przesyłać środki z UK do Polski. Dotychczas robiłam tradycyjny przelew, więc środki były automatycznie wymienianie po kursie bankowym. Niestety, jak zdążyłam zauważyć jest to kosztowne rozwiązanie. W związku z tym pytanie - czy [Link został usunięty] to dobra alternatywa? I jak to działa?
Z góry dzięki za wskazówki i pozdrawiam,
Kasia
kasiareczka
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:05 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 2 lat(a), 7 mies. temu  
Cześć. Słyszałam o świetnym kantorze internetowym [Link został usunięty]. Podobno ma bardzo dobry kurs walutowy i współpracują z wieloma znanymi bankami. Jeśli cenicie sobie wysoką jakość usług i prawdopodobnie najlepsze kursy wymiany walu online, to jest to kantor stworzony dla Was. Warto zajrzeć na ich stronkę. Wydaje mi się, iż są godni polecenia.
wiko7
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:06 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 2 lat(a), 5 mies. temu  
Ja korzystam z transfer wise i póki co to tam się spotykam zawsze z najlepszym kursem.
Wiolka909

Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 8 mies., 3 tygodni(e) temu  
Wiolka909 napisał:
Ja korzystam z transfer wise i póki co to tam się spotykam zawsze z najlepszym kursem.

Wcale nie jest to najlepszy kurs Najlepszy kurs uzyskamy wymieniając walutę w kantorach internetowych. Kantory te mają najlepsze warunki cenowe jeśli chodzi o wymianę waluty.

Aby z nich korzystać musicie założyć sobie konto walutowe. Proponowałbym jednak porównać sobie warunki poszczególnych banków bo wiele z nich posiada konta, które są dość drogie. Szukajcie darmowego konta.
Jak w nest banku www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
jka
Ostatnio zmieniany: 2018/06/29 06:37 Przez jka.

Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 6 mies., 2 tygodni(e) temu  
Do zależy od kilku czynników, ale na pewno bezpośrednie trasfery nie są korzystne. Konto walutowe nie rozwiązuje sprawy, jeżeli chcemy mieć w Polsce złotówki.
Omen

Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Morgan Carter Solicitors (Oferta specjalna)
Morgan Carter Solicitors to renomowana Kancelaria Prawna w...

Prywatny Korepetytor Angielskiego przez Skype (Oferta specjalna)
Nauczanie indywidualne dla przyjemności, do pracy, do szkoły, na...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Oferta specjalna)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Pozostałe oferty

Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...