piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Kredyt hipoteczny w Polsce
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: Kredyt hipoteczny w Polsce
#22443
Kredyt hipoteczny w Polsce 2 lat(a), 6 mies. temu  
Witam. Szukam porady. Moze ktos bedzie w stanie cos doradzic. Z gory dziekuje.
Od 10 lat pracuje dla tego samego pracodawcy w Anglii. W grudniu przeprowadzam sie do Polski. Pracodawcy bardzo zalezy zebym dla niego dalej pracowal zdalnie. Wiem, ze GBP odpada w swietle kredytu. Moga mi placic w EUR. Moga mnie nawet zatrudnic przez oddzialy w Niemczech albo Holandii jesli z UK po Brexicie sa problemy. W Polsce niestety nie maja oddzialow. Ogolnie sa w stanie byc bardzo fleksyjni zeby mnie zatrzymac.
Jak to sie ma do kredytu hipotecznego? Wiem, ze musialbym go wtedy brac w EUR. Mam sporo gotowki ale to nie wystarczy zeby kupic dom taki jaki mnie interesuje a nie chce kompromisowac, wiec chce jak najszybciej wnioskowac o kredyt.
Plan pierwotny byl zeby szukac pracy w Polsce, odczekac te 3-6mcy wymagane przez banki i wtedy dzialac z kredytem.
Czy jesli zostane z obecnym pracodawca to moge liczyc, ze bank uzna moja ciaglosc zatrudnienia i zaoszczedze czas?
Jak to wszystko ugryzc? Domyslam sie, ze jest tu pelno niewiadomych bo sam sie nie orientuje jak to bedzie wygladac w swietle prawa, podatkow, formy zatrudnienia itd. bo sie na tym nie znam i bede sie dowiadywal ale kto pyta nie bladzi (ponoc!).
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22444
Re: Kredyt hipoteczny w Polsce 2 lat(a), 6 mies. temu  
Ciężko to jednoznacznie ocenić. Myśle, że warto zachować ciągłość, jednak koniecznie dochód musi być w akceptowalnej walucie. Warto tez, aby był przelewany na konto w Polsce - wtedy przy odpowiednim wkładzie do gry wejdzie tez bank Pekao SA.
Będziesz wnioskować sam? Przy współkredytobiorcy otrzymującym dochód w PLN gdzieniegdzie można zrobić kredyt w Pln,
Mogę Ci na pewno polecić to Doradztwo kredytowe w Łodzi Porozmawiaj z doradcą, może rozjaśni Ci sytuację.
nowakp
Posty: 98
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...