środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Zasiłki na dzieci, po jakim czasie mi się należą?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Zasiłki na dzieci, po jakim czasie mi się należą?
#13875
Zasiłki na dzieci, po jakim czasie mi się należą? 11 lat(a), 11 mies. temu  
Witam, pisze w imieniu mojej mamy która rozważa przeprowadzkę do Angli. Chciałaby wiedziec po jkaim okresie czasu moze starać sie o zasiłki na dzieci? Dodatkowo jest samotna matka, ale jeszcze nigdy nie była w UK. Bo ktos cos przebąkiwał o tym ze musi mieszkac przez rok czadu żeby starac sie o jkaikolwiek zasiłek, no a wiadomo jest sama i utrzymać się przez rok bedzie jej ciężko tym bardziej że dzieci z którymi wyjeżdża(moje siostry) maja po 7 lat. Bardzo prosze o odpowiedź kogos kto siedzi w temacie. Pozdrawiam
Hellbaba
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13894
Re: Zasiłki na dzieci, po jakim czasie mi się należą? 11 lat(a), 11 mies. temu  
o ktos cos przebąkiwał o tym ze musi mieszkac przez rok czadu żeby starac sie o jkaikolwiek zasiłek
nie mieszkać ale pracować, nie przez rok kalendarzowy ale przez 12 miesięcy.
Ponieważ piszesz, że jest samotna matka więc sugeruję poczytać tutaj www.dzieciak.co.uk/index.php?article_id=491 bo przecież musi pracować oraz tutaj troszkę informacji na temat zasiłków www.poloniauk.com/pl/benefity-na-wyspach/2434-benefity-dla-samotnych-matek.html
Przed przyjazdem, w planach sugerowałbym uwzgldnić koszty jakie musi ponieść i byc na nie przygotowana:
1. mieszkanie: cena w zależności od miasta, samotnej matce przysługuje zgodnie z tutejszym prawem 2-bedroom house lub flat
2. życie: czyli pieniądze na codzienne wydatki na co najmniej miesiąc
3. zabezpieczenie: czyli kasa na tzw "czarną godzinę" czyli mozliwość zakupu biletu powrotnego gdyby się to co zaplanowane nie udało
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14186
Re: Zasiłki na dzieci, po jakim czasie mi się należą? 11 lat(a), 10 mies. temu  
WITAM SERDECZNIE
WIE KTOS Z WAS CO NALEZY ZSROBIC JAK SIE WOCI DO PL A NADAL WYSYLAJA PIENIADZE NA DZIECKO,JAK I GDZIE ICH POWIADOMIC,NIE CHCE POTEM ODDAWAC TEJ KWOTY.WIECIE JAK ZALATWIC TEN CHILD BENEFIT PO POWOCIE Z UK??dziekuje za pomoc
samsonhtc
Posty: 40
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14707
Re: Zasiłki na dzieci, po jakim czasie mi się należą? 11 lat(a), 8 mies. temu  
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....