piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół123
TEMAT: Problemy z cerą
#957
Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
Od jakiegoś czasu mam problemy z przetłuszczającą się cerą, zwłaszcza latem (już nie długo będzie z tym duży problem) - zmaga się ktoś z takim problemem? co robić? są na to jakieś maści albo tabletki?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#959
Re: Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
Proponuje mydło siarkowe, jest niedrogie i naprawdę działa cuda.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#964
Re: Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
Jeśli chodzi o trądzik to świetny jest Acnex. No ale to zależy od konkretnego przypadku. Wbrew pozorom trzeba dużo nawilżać skórę, tak mi powiedział kiedyś dermatolog. Bo jeśli już Ci się przetłuszcza i zaczniesz ją wysuszać to organizm automatycznie będzie chciał produkować więcej "nawilżaczy" i to jest błędne koło.
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#970
Re: Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
ja myslałam ze na tłusta cere słonce ma raczej zbawienny wplyw tzn troszke ją wysusza i jest bardziej ok... a myłas tymi róznymi zelami do twarzy ? Ponoc niektóre sa dobre--- młodziez tak twierdzi
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#991
Re: Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
Ja już na szczęście nie mam takich problemów, ale ważna jest dieta generalnie. Czyli unikanie tłustych rzeczy, czekolady, nie spożywanie ostrych i gorących potraw. A z leków polecam Acnezine.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#992
Re: Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
Myłam ale nie wiele pomagają a niektóre nawet pogarszają - problem nie leży w tym, że mam trądzik ale strasznie tłustą i przez to świecącą się cerę - mogę oczywiście nałożyć tapetę, ale to nie jest rozwiązanie.
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#995
Re: Problemy z cerą 14 lat(a) temu  
jesli to Cie w jakis sposób pocieszy to powiem Ci ze z taką cera pewnie długo zachowasz mlody wyglad zmarszczki lubia suchą cerę
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2324
Re: Problemy z cerą 13 lat(a), 9 mies. temu  
Podobno skuteczny jest bratek w tabletkach no i co najważniejsze naturalny!
alice

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2334
Re: Problemy z cerą 13 lat(a), 9 mies. temu  
Ja mam odwrotny problem, a mianowicie suchą cerę. Macie na to jakieś rady po za kremami nawilżającymi?
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7791
Re: Problemy z cerą 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja miala duze problemy z tradzikiem ale zaczelam uwazniej przygladac sie temu co jem i pije i odnosze wrazenie ze sie polepszylo jedynie walcze z bliznami ale na to stosuje rewelacyjna maseczke ktora zmniejsza blizny a tu filmik to tego : silazdrowia.blogspot.com/2011/02/aspirin-mask.html
a tu reszta artykulu odnosnie tradziku u doroslych : silazdrowia.blogspot.com/2011/02/tradzik-u-dorosych-autorem-artykuu-jest.html
Sebiha
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Pozostałe oferty

Tłumacz Przysięgły UK (tłumacze)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Mobi-Travel Ltd (Paczki i przewozy osób)
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
Ink Factory Ink Factory

Ink Factory jest specjalistycznym sklepem oferującym...