piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Przyjazd do Szkocji. PILNIE!! Od czego zacząć ??
W dół1
TEMAT: Przyjazd do Szkocji. PILNIE!! Od czego zacząć ??
#15958
Przyjazd do Szkocji. PILNIE!! Od czego zacząć ?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Witam serdecznie.
Mieszkam w Gdańsku ale z uwagi na beznadziejną sytuacje bardzo zależy mi na możliwie najszybszym wyjeździe do Anglii. Mam 2,5 letniego synka, którego rzecz jasna zabieram ze sobą. Obecnie prowadzę działalność gospodarczą w zakresie Pośrednictwa Finansowego. Wcześniej współpracowałam z Brokerami a obecnie mam Umowy Agencyjne bezpośrednio z Bankami. Pozyskuje Klientów na kredyty, znajduję oferty... Wcześniej pracowałam także jako handlowiec w branży drewnianej (sprzedaż tarcicy), spożywczej (zaopatrywanie sklepów). Byłam także przez dłuży czas ekspedientką w sklepach spożywczych, asystentką Księgowej i pracownikiem kadr. Zajmowałam się także prowadzeniem Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji (rejestr poczty, komunikacja z Ubezpieczalniami, pomoc w kompletowaniu dokumentacji. Doskonale opanowałam system Windows, Office. Skończyłam studia na kier.Współczesne Stosunki Międzynarodowe (tyt. Magistra). Język angielski-znam podstawowe pojęcia, dużo rozumiem. Bardzo szybko się uczę a przede wszystkim bardzo szybko nawiązuję kontakty z ludźmi, jestem bardzo komunikatywna i niezwykle zorganizowana. Bardzo dobrze radze sobie w zespole. Posiadam prawo jazdy kat.B. Mam swój samochód. Podejmę się każdej pracy. Zamierzam rozpocząć na miejscu kurs językowy. Chętnie podejmę pracę w kuchni (to moja wielka pasja). Bardzo zależy mi na możliwie najszybszym wyjeździe. Jeśli chodzi o rodzaj pracy to jestem w stanie podjąć pracę nie tylko w gastronomii.
JAK ZACZĄĆ, CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ W "CIEMNO", JAK ZNALEŹĆ MIESZKANIE ?? ?? ??
CZY KTOŚ BYŁ W PODOBNEJ SYTUACJI ?? ?? ??
BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ
kulikbasia@gmail.com
kulikbasia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15960
Re: Przyjazd do Szkocji. PILNIE!! Od czego zacząć ?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Jesli planujesz przyjazd w CIEMNO, to z kilkoma tysiacami funtow w kieszeni i na początek bez dziecka. Zacznij juz szukac pracy i mieszkania, jesli nie masz partnera, to pomyśl kto będzie się zajmowac dzieckiem gdy ty będziesz w pracy.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...