piątek, 03 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół1
TEMAT: Podróż do Anglii ;)
#12354
Podróż do Anglii ;) 12 lat(a), 3 mies. temu  
Witam serdecznie!
Wraz ze przyjacielem mamy zamiar zwiedzić Wielką Brytanię, a dokładniej Londyn i okolice. Jako, że jesteśmy licealistami (pełnoletnimi, więc nie będzie problemów), nie mamy dużych funduszy. Ja osobiście wyznaczyłem sobie cel zmieścić się w 200 złotych na całą wycieczkę. Może się to wydawać chore, ale bynajmniej takie nie jest. Koszt promu z Calais (Belgia) do Wielkiej Brytanii wynosi 7,80 Euro na osobę przy maksymalnym wykorzystaniu samochodu (5 osób). Oczywiście rodzaj przejazdu jaki preferujemy to autostop. Do UK i z powrotem szacujemy czas na 6-7 dni, zaś na samo zwiedzanie około 10. I tu pojawia się problem - nie posiadamy samochodu, a spać gdzieś trzeba. Najtańsze hotele to wydatek 20 funtów za noc... Mamy zamiar spać w namiocie sekundowym i śpiworach, jednakże potrzebowałbym bezpiecznego miejsca do spania. I tu moje pytanie - czy byłby w stanie jakiś gościnny Polak pomóc rodakowi w potrzebie? Chodzi mi mianowicie o użyczenie dwóch metrów kwadratowych ogródka na rozłożenie namiotu. Potrzebowałbym dwa takie miejsca, najlepiej w Londynie lub zaraz obok, ponieważ zamierzam przemieszczać się głównie pieszo, więc po przebyciu Londynu zwiedzając nie musiałbym cofać się do punktu wyjścia. Orientacyjnie wycieczka miałaby mieć miejsce od początku lipca 2012 roku.

Pozdrawiam,
Quegczow.
Quegczow
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12721
Re: Podróż do Anglii ;) 12 lat(a), 2 mies. temu  
40-50 funtów na cały wyjazd? a w tym jest kasa na jedzenie?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12729
Re: Podróż do Anglii ;) 12 lat(a), 2 mies. temu  
zarcie to chyba wezma ze soba...ale jak 20 funtow wychodzi w hostelu za noc, na 6-7dni, to juz wydatek wyzszy niz 200zeta...radze dozbierac do budzetu:)
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13098
Re: Podróż do Anglii ;) 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ponoć nocleg będą mieć u kogoś w ogródku ale z buta raczej do centrum nie będą codziennie chodzili dla mnie to nie realne tym bardziej ze z lotniska trzeba dojechać i później wrócić a to są koszty
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13105
Re: Podróż do Anglii ;) 12 lat(a), 2 mies. temu  
To jeszcze by mogli chlopaki tu i tam polookac i zobaczyc jak wygladaja stosunki polsko polskie i prosciej bedzie sie u farmera wtruskawkach rozbic niz w "polskim" ogrodku. Poki co zostaje zyczyc panom powodzenia i poradzic przeanalizowanie jeszcze raz budzetu bo z tym co maja moze potem wyniknac problem....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13848
Re: Podróż do Anglii ;) 12 lat(a) temu  
Jak ja bym miał swój ogródek to twardo bym się zastanawiał czy zaprosić nieznanych mi osób bo na rózne typki mozna wpaść
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Apteki i suplementy)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...