czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół12
TEMAT: Sztuczki cenowe w Ryanair
#13391
Sztuczki cenowe w Ryanair 12 lat(a) temu  
Rezerwowałem bilet do Polski i w systemie rezerwacji pojawiła się informacja że w tej cenie pozostały tylko 3 miejsca, jako że zamówić miałem właśnie 3 bilety to z panikowałem bo obawiałem się że cena wzrośnie. Poza zarezerwowaniu biletów, wyszukałem ten sam lot jeszcze raz aby sprawdzić jak będzie nowa cena... Ku mojemu zdziwieniu okazało się że cena za bilet spadła o 10 funtów...
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13394
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 12 lat(a) temu  
Hahahahahahaha... Widać ryanair okazał się sprytniejszy. Bolesna prawda jest taka ze kochany przez wszystkich przewoźnik opanował przestrzeń powietrzna nad europa. Daje przy tym takie ceny ze już nikomu oprócz nich sie nie opłaca, ale jak to sie skończy? Kiedy wszyscy inni ktorzy jeszcze oferuja tzw tanie przeloty padną bo nie wytrzymają konkurencji a zostanie sam Ryanair?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14363
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 11 lat(a), 9 mies. temu  
W sumie to oni mogą sobie dyktować takie ceny jakie uważają za słuszne bo ludzie często nie mają innej alternatywy a co z tego że kupi się tańszy lot do innego miasta skoro za różnice w cenie trzeba będzie kupić bilety na podróż w Polsce
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14370
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 11 lat(a), 9 mies. temu  
Skonczyly sie czasy tanich lini lotniczych.Kazdy narzeka na MARIANERA ale niestety to glowne linie jakimi latamy z Wysp do PL,wystarczy na te 2h sie wylaczyc i nie denerwowac,bo itak nie ma sensu.Pozdrawiam wszystkich lecacych na wakacje w lipcu liniami "MARIANAIR"
samsonhtc
Posty: 40
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14386
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 11 lat(a), 9 mies. temu  
Nie wspominając już innych rzeczy to przynajmniej troche humoru wprowadzają do życia róznymi swoimi pomysłami
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16207
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 10 lat(a), 12 mies. temu  
dobre:)
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16728
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 10 lat(a), 7 mies. temu  
o czymś taki jeszcze nie słyszałam !
MagdaRR
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19729
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 8 lat(a), 5 mies. temu  
Wszystko się zgadza ale chyba nie ma realnej alternatywy dla samolotu, kilka lat temu jechałem autokarem katastrofa grubo ponad 30 godzin jazdy fuj...., podobno małe busiki lepiej czasowo wychodzą ale pewnie komfortu zero.
zyxel
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19814
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 8 lat(a), 4 mies. temu  
No to mają niezłe pomysły... Ale faktycznie przynajmniej nie jest nudno. Szkoda tylko, że my musimy za takie rozrywki płacić
IgorB
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20148
Re: Sztuczki cenowe w Ryanair 7 lat(a), 12 mies. temu  
Nigdy do końca nie wiadomo, czy spadnie, czy wzrośnie. Kombinują jak mogą
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Polski prawnik w UK - Odszkodowania Powypadkowe (Odszkodowania)
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...